Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenérka

Anna-Marie Wagnerová

Anna-Marie Wagnerová je studentka oboru Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase - kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu. Anička působí v BOGI především jako trenérka a lektorka angličtiny na příměstkých táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty

Znalosti a vzdělání

Studentka oboru Porodní asistence, FZS UJEP

Mistryně repubiky v karate

Hráčka basketbalu

Certifikát C1 anglický jazyk

Trenér

David Bělohlávek

David Bělohlávek, student oboru tělesná výchova a anglický jazyk na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. 17 let aktivní hráč basketbalu, jeden rok hrál za střední školu v USA. Trenérství se věnuje již pátým rokem kromě BOGI působí ještě jako kondiční trenér v BK Slavoj Litoměřice, kde se kromě kondiční přípravy starších ročníků podílí i na trénování mladších baskeťáků. Mezi Davidovi záliby patří míčové sporty, posilovna, posezení s přáteli a dobré jídlo.

Znalosti a vzdělání

Student v oboru Tělesná výchova a anglický jazyk, PF UJEP

Certifikát C2 anglický jazyk

Certifikát A1 Portugalský jazyk

Člen basketbalového all star týmu Kansasu v sezóně 2016/2017

Trenérka

Karolína Menčíková

Karolína Menčíková je studentkou pedagogické fakulty Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Sport byl vždy její oblíbenou činností a náplní volnočasových aktivit. Za srdcovou záležitost Karolína považuje plavání. Tomuto sportu se na závodní úrovni věnovala několik let a po ukončení plavecké cesty se rozhodla trénovat nejmenší děti. Vztah k dětem má Karolína kladný. Karolína je rovněž dobrovolnicí při péči o chronicky nemocné děti.

Znalosti a vzdělání

Učitelství pro 1. stupeň ZŠ a speciální pedagogika

Kurz první pomoci

Trenérka plavání

Trenér

Tomáš Ultsch

Je mi 20let. Jsem studentem 4. ročníku Střední odborné školy v Lovosicích oboru autotronik. Hraju aktivně florbal od 11let za ASK Lovosice LFP ,kde nyní nastupuji za A-tým a od 15 let jsem začal hrát i hokejbal za tým SHC Killers Litoměřice kde jsem si připsal několik startů v dorostenecké extralize. Nyní zde také nastupuji za A-tým. S trénování dětí mám zkušenosti z florbalu ,kde vypomáhám s trénováním mladších kategoriích a na jejich soustředění.

Znalosti a vzdělání

Trenérka

Dominika Menčíková

Dominika Menčíková je sympatická, vždy usměvavá studentka Gymnázia Josefa Jungmanna v Litoměřicích. Od malička jí provází sportovní duch, kterému nechybí nadšení a zápal do jakékoliv sportovní hry. Nejvíce se Dominika našla v basketbalu, kterému se věnuje na profesionální úrovni již několik let. K dětem má kladný vztah.

Znalosti a vzdělání

Hráčka basketbalu za TJ Slovan Litoměřice

Studentka SŠ

Trenér

Vojtěch Fiala

Vojtěch Fiala je sportovně založený student 4. ročníku Gymnázia Josefa Jungmanna v Litoměřicích a od příštího roku studentem fakulty architektury na Českém vysokém učení technickém v Praze. Za sebou má 11 let závodního plavání se spoustou medailí a úspěchů nejen z celorepublikových soutěží. Poslední 3 roky se aktivně věnuje fitness cvičení a základům trenérství ve stejném oboru. Jeho koníčky jsou cvičení, rekreační běh a hra na klavír.

Znalosti a vzdělání