Lovosice

Kdy, kde a jak?

Otázky a odpovědi

Kdy a kde tréninky probíhají?

Tréninky pro děti ve věku 4 let až 5 let (skupina F - pondělí a středa od 16:00 do 17:00, skupina E - úterý a čtvrtek od 16:00 do 17:00). 

Tréninky pro děti ve věku 6 let až 8 let (skupina D - pondělí a středa od 17:00 do 18:00, skupina C - úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:00). 

Tréninky pro děti ve věku 9 let a více (skupina B - pondělí a středa od 18:00 do 19:20, skupina A - úterý a čtvrtek od 18:00 do 19:20). 

Trénuje se vždy v tělocvičně Gymnázia Lovosice, pokud nebude stanoveno jinak - možnost využití venkovních sportovních areálů a plaveckého bazénu.

Pro děti jakého věku je sportovní přípravka určena?

Přípravku mohou navštěvovat děti ve věku od 4 let do 12 let.

Co si dítě má s sebou vzít na trénink?

Na trénink sportovní dětské přípravky stačí sportovní oblečení, sportovní obuv a láhev s pitím.

Jak přihlásit své dítě do dětské sportovní přípravky?

Přihlásit své dítě musíte pomocí přihlášky, která může být odevzdána buď elektronicky přes e-mail (info@bogi-sport.cz), anebo fyzicky na tréninku.

Kolik to stojí?

První týden cvičení je zdarma (tzv. na zkoušku), od třetího (respektivě od konce druhého týdne) týdne se již platí. Nabízíme více možností pro zaplacení příspěvků na dětskou sportovní přípravku. Lze uhradit buď pololetní či celoroční příspěvek. Možnost zaplacení každé lekce zvlašť. Během celé sportovní přípravky platíte pouze členský příspěvek a popřípadě příměstský tábor.

Rezervace a Vaše otázky online

V případě Vašeho zájmu nám neváhejte napsat Vaše otázky či rovnou rezervovat místo ve sportovní přípravce.

Kde trénujeme?

Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600/6, Lovosice 410 02