Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenérka

Mgr. Eva Dobrovičová

Eva Dobrovičová, absolventka magisterského studia v oboru Tělesná výchova a sport, pedagožka I. a II. stupně tělesné výchovy na základní škole. Dlouhodobě se věnuji dětem jako kondiční a tenisová trenérka. Práce s dětmi mě velmi baví a proto jsem tu, jako trenérka BOGI.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterské studium oboru Tělesná výchova a sport, Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzita Karlova v Praze

Trenérka III. třídy tenisu

Trenérka tenisu - přípravky, minitenisu, babytenisu + kondiční přípravy

Instruktora lyžování a snowboardingu

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Lounech

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér

Certifikovaný sportovní masér

Trenér zdravotního cvičení 

Trenérka

Mgr. Marcela Rulfová

Marcela Rulfová, dlouholetá zkušená pedagožka na základní škole, která vyučuje děti na 1. stupni, je nedílnou součástí našeho týmu, a to sice jako zdravotnice. Má nespočet zkušeností a osvědčení. Kromě učitelské praxe má sama malé děti, které také budou navštěvovat BOGI SPORT. Věříme, že u ní, jako u dětské zdravotnice, budou děti v těch nejlepších rukou.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka v oboru pedagogiky pro 1. stupeň, UJEP 

Zdravotnický záchranář

Kurz první pomoci

Zdravotnický kurz

Zdravotník zotavovacích akcí  

Trenér

Ondřej Duchek

Ahoj všichni! Jsem trenér Ondra, který se zaměřuje hlavně na basketbal, ale nezaostávám i v dalších jiných sportech! Mám rád pozitivní energii a nepřijímám jakoukoliv negativitu v mém životě. Mám rád děti, jelikož vidím potenciál v tom, jim něco předat, což je také důvod, proč jsem se přidal k týmu BOGI. Snažím se být vždy veselý, nápomocný a hlavně být oporou pro ostatní.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenér basketbalu

Trenérka

Lenka Svobodová

Od 13 let se aktivně věnuji florbalu. Hraji za Bivojky v Litvínově a 3 roky jsem trénovala malé florbalisty. Tyto zkušenosti ráda předávám malým budoucím talentům navštěvujícím naše BOGI tréninky. Práce s dětmi mě baví a chci se jí věnovat i v budoucnosti. Proto studuji v Ústí nad Labem na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně druhým rokem dvouobor Tělovýchova a Geografie.

Ráda bych tělovýchovu v budoucnu vyučovala a k tomu se věnovala trénování. Kromě florbalu ráda plavu, jezdím na kole nebo cestuji.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenér

Hynek Škarda

Od mala hraji házenou a od hraní jsem se dostal k trénování malých házenkářů, které trénuji sedmým rokem. Od následující sezóny budu trénovat malé talenty i v Mostě. V Chomutově jsem měl na starost školní ligu, kde jsem vyučoval házenou pro více než 700 dětí každý rok. Od září začínám studovat trenérskou licenci B, která probíhá na Univerzitě Karlově. Ve volném čase jezdím na kole a trávím čas s přáteli.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenér házené

Vystudovaný hasič (kurz první pomoci, zdravotnický kurz)

Trenérka

Jana Libovická

Trenérka

Vanessa Chomutovská

Ahoj, jmenuji se Vanessa Chomutovská a zaměřuji se především na moderní gymnastiku, ve které jsem závodně působila od svých 6 až do 19 let. Odmalička jsem byla vedena ke sportu, a tak jsem si vyzkoušela i jiné sporty jako je třeba krasobruslení, balet, ale i různé sportovní hry.

Ráda se věnuji dětem, a když přišla nabídka na trénování, neváhala jsem a přidala jsem se do týmu Bogi, kde se mi především líbí, že si děti můžou vyzkoušet spoustu sportů a rozvíjet se tak v mnoha směrech.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérka

Anitta Olišarová

Ahoj, mé jméno je Anitta a jsem několikanásobná mistryně České republiky, Evropy a světa v tanečním stylu disco dance. Od svých 4 let závodně tancuji disco dance a street dance v tanečním klubu Beethoven DC Chomutov. Již pár let jezdím na taneční workshopy s různými tanečními styly, jako je Vogue Femme, jazz dance, contemporary, MTV dance apod. Prošla jsem si sólovou kariérou, duem, malými skupinami a formacemi, ve kterých tancuji dodnes. Mám blízký vztah ke sportovním aktivitám, ale i například k herectví a zpěvu.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Vystudovaná grafička

Manikérka a nehtová modeláž

Floristka

Trenérka tancování