Praha – Hloubětín

Všeobecná sportovní přípravka pro děti od 4 do 12 let pro školní rok 2024/2025. Trénujeme každé úterý a čtvrtek v tělocvičně ZŠ Tolerance s možností využití venkovních sportovních areálů a plaveckého bazénu. První týden cvičení ZDARMA, dále platíte jen (pololetní nebo celoroční) členský příspěvek.

Skupina Věk Kdy Kde Kapacita
Skupina A 7 — 12 let ÚT + ČT 17.00 — 18.00 ZŠ Tolerance Volná místa: 28
Skupina B 4 — 6 let ÚT + ČT 16.00 — 17.00 ZŠ Tolerance Volná místa: 29

Přihlaste se jako náhradník, i když je kapacita naplněna. Rádi s vámi zůstaneme v kontaktu a dáme vám ihned vědět, když se uvolní místo ve skupině, o kterou máte zájem!

Přihláška

Trénujeme každé úterý a čtvrtek, vždy v tělocvičně ZŠ Tolerance, pokud nebude stanoveno jinak. V místě je možnost využití venkovních sportovních areálů a plaveckého bazénu.

Základní škola Tolerance, Mochovská 570, Praha 14

Otázky a odpovědi

Přípravku mohou navštěvovat děti ve věku od 4 let do 12 let.

Na trénink sportovní dětské přípravky stačí sportovní oblečení, sportovní obuv a láhev s pitím.

Své dítě přihlásíte vyplněním přihlašovacího formuláře. Dokumenty, které dostanete obratem do svého e-mailu, nebo si je stáhnete na této stránce dole, mohou být odevzdány buď elektronicky přes e-mail info@bogi-sport.cz, nebo fyzicky přímo na tréninku.

První týden cvičení je zdarma (tzv. na zkoušku), od druhého týdne se již platí. Lze uhradit buď pololetní či celoroční příspěvek. Během celé sportovní přípravky platíte pouze členský příspěvek! Instrukce pro platbu obdržíte e-mailem, nebo je naleznete v našem ceníku.

Anna Korbová
Anna Korbová
Mgr. Patrik Zeman
Mgr. Patrik Zeman
Bc. Anna-Marie Wagnerová
Bc. Anna-Marie Wagnerová
Mgr. Pavel Caitaml
Mgr. Pavel Caitaml
Kateřina Šilerová
Kateřina Šilerová
Všichni trenéři

Přihláška do přípravky Praha – Hloubětín

Přihláška je nezávazná. Po odeslání formuláře vám zavolá Patrik Zeman z čísla 724 918 604 a domluví s vámi termíny zkušebního tréninku. Všechny informace a dokumenty potřebné pro následné dokončení registrace dostanete obratem do svého e-mailu. Těšíme se na vás!

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

  Chcete se na něco zeptat? Pište na info@bogi-sport.cz nebo použijte kontaktní formulář.

  Anna Korbová

  Záležitosti střediska Praha-Hloubětín můžete řešit s naším šéftrenérem 😎
  ANNA KORBOVÁ, šéftrenérka
  Telefon: +420 739 328 064

  Dokumenty ke stažení

  Pro dokončení registrace do přípravky vyplňte tyto dokumenty (po odeslání formuláře je naleznete také ve svém e-mailu). Podepsané dokumenty mohou být odevzdány buď fyzicky přímo trenérovi, nebo elektronicky na info@bogi-sport.cz.