Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenérka

Anna-Marie Wagnerová

Anna-Marie Wagnerová je studentka oboru Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase - kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu. Anička působí v BOGI především jako trenérka a lektorka angličtiny na příměstkých táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty

Znalosti a vzdělání

Studentka oboru Porodní asistence, FZS UJEP

Mistryně repubiky v karate

Hráčka basketbalu

Certifikát C1 anglický jazyk

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Lounech

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér

Certifikovaný sportovní masér

Trenér zdravotního cvičení 

Trenér

Mgr. Pavel Prchal

Pavel Prchal je studentem 3. ročníku v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova. V mládí dělal bicross, karate a hlavně atletiku. V atletice byl ještě jako mladší žák vítězem olympiády dětí a mládeže na 60m překážek s rekordem olympiády. Byl 3. na MČR v dorostu na 200m překážek, dostal se do dorostenecké reprezentace a na mezistátním utkání v Budapešti skončil 4. na 300m překážek. Několikrát byl 4. a 5. na mistrovství ČR jak na vícebojích, tak v solo disciplínách, jako je skok o tyči. Má trenérskou licenci na atletiku do staršího žactva. Děti trénuje již 6 let.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student vysoké školy v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova, UJEP

Trenérská licence atletika

Trenér

Bc. Daniel Kendík

Zdravím všechny, jsem Daniel Kendík a bydlím v Teplicích. Jsem studentem Vysoké školy ekonomické na UJEPu v oboru Ekonomika a management. V krátkosti o mně. Celý život se věnuji sportu, který mě strašně baví. Mé zaměření je především futsalové a fotbalové, tyto sporty hraji od mala a momentálně v Německu v nižší lize. Trénování dětí je pro mne novinka, která mě ale velice baví a doufám, že to v tom budu pokračovat. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Bakalářský titul v oboru ekonomika a managment, UJEP

Osobní a kondiční trenér

Certifikát C1 - anglický a francouzský jazyk

Trenérka

Tereza Jedličková

Tereza Jedličková je studentkou 1. ročníku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem oboru Učitelství pro první stupeň ZŠ. Vystudovala střední pedagogickou školu v Teplicích. Od malička se věnovala různým sportům jako například fotbal (4 roky), basketbal (3 roky) a badminton (4 roky). O děti se zajímá už od 1. ročníku SŠ. Má za sebou 5letou praxi s dětmi na dětských táborech, ve školce a družině.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenér

Jaroslav Novák

Jaroslav Novák, student oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. 12 let se závodně věnuje fotbalu na vysoké úrovni. Prošel celou mládež prvoligového klubu FK Teplice a nyní již třetím rokem působí v Německu. Současně se též věnuje trénování malých dětí a jeho další cíle směřují k dosazení nejvyšší trenérské licence a též by se rád věnoval kondiční, silové a výživové přípravě sportovců. V BOGI se bude soustředit především na trénování Fotbalu a rozvoj silových, kondičních a technických schopností malých sportovců.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Hráč německého týmu BSG Stahl Riesa

Osobní a kondiční trenér

Trenérka

Marie Švarcová

Studium na Univerzite Karlove - obor fakulta humanitnich studii se zamerenim na psychologii predevsim vyvojovou (deti) . Od 17ti let certifikace trenerka krasobrusleni licence C + kondicni trener. Účastnice MČR 2019. Ucim v soukrome anglicke skolicce v Teplicich. Od roku 2019 se aktivne venuji sportovani deti jako trener (krasobrusleni) a od roku 2021 detske psychologii.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student na UK - obor vývojová psychologie 

Trenérka krasobruslení, licence C

Kondiční trenér

Trenér

Lukáš Kříž

Ahoj, jmenuji se Lukáš Kříž. Jsem studentem 2. ročníku Českého vysokého učení technického, oboru Dopravní systémy. Od svých 6 let se závodně věnuji lednímu hokeji. Prošel jsem si celou mládeží týmu HC Slovan Ústí nad Labem. Zde jsem hrál i nejvyšší soutěž, extraligu mladšího dorostu. Nyní se věnuji hokeji rekreačně a rád bych své zkušenosti předával dál.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérka

Ivana Korbová

Ivana Korbová, pomocný trenér na BOGI trénincích. Studentka Gymnázie a Střední průmyslové školy Duchcov. Od malička se věnuji různým sportům a sportovním aktivitám. 5 let jsem se věnovala sportovnímu cheerleadingu v Teplicích,

2 roky atletice a tancování v DDM Dům dětí a mládeže. Také se vyznám v gymnastice a v zimě se naplno věnuji jízdě na snowboardu a lyžích.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenér

Daniel Kalabza

Ahoj, Jmenuji se Daniel Kalabza a bydlím v Teplicích. Vystudoval jsem Zdravotní školu obor Sportovní a Rekondiční Masér. Od malička se věnuji fotbalu nyní působím v Německém týmu ale ostatní sporty mi nejsou cizí. Momentálně jsem dokončil trenérskou licenci, a zaměřují se na celkový pohybový rozvoj děti. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérská LICENCE FAČR C

Absolvent Zdravotnické školy obor SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÉR