NAŠI TRENÉŘI

Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate 

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

STŘEDISKO

Lovosice, Most, Teplice a Ústí nad Labem

Trenérka

Anna-Marie Wagnerová

Anna-Marie Wagnerová je studentka oboru Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase - kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu. Anička působí v BOGI především jako trenérka a lektorka angličtiny na příměstkých táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty

Znalosti a vzdělání

Studentka oboru Porodní asistence, FZS UJEP

Mistryně repubiky v karate 

Hráčka basketbalu

Certifikát C1 anglický jazyk

STŘEDISKO

Lovosice, Teplice a Ústí nad Labem

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Lounech

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér 

Certifikovaný sportovní masér

Trenér zdravotního cvičení 

STŘEDISKO

Lovosice, Most, Teplice a Ústí nad Labem

Trenér

Mgr. Jan Jirotka

Jan Jirotka je pedagogem na zákadní škole, kde vyučuje především tělocvik. Vystudoval obor tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, kde získal magisterský titul. Věnuje se trénování florbalu, hokeje a tenisu, získal trenérskou a rozhodcovskou licenci ve florbale a působil jako trenér dorostu a juniorů florbalu v Lovosicích, tudíž má bohaté zkušenosti s trénováním a vedením týmu. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Trenérská a rozhodcovská licence - florbal

Pedagog na ZŠ v Litoměřicích

STŘEDISKO

Lovosice

Trenér

Mgr. Pavel Caitaml

Pavel Caitaml, pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně hraje fotbal, kde prošel fotbalovými týmy, jako jsou FK Ústí nad Labem, ASK Lovosice, TJ Krupka, kde za tyto týmy hrál nejvyšší české fotbalové soutěže. Dlouhodobě se zajímá o problematiku strečinku a kloubní pohyblivosti, kde zhotovil na toto téma jak bakalářskou práci, tak diplomovou. Mimo jiné absolvoval školení první pomoci u dětí a adolescentů v roce 2019. Také se zúčastnil dvoutýdenní zahraniční stáže jako pedagog žáků. Je fotbalový trenér mládeže a dětí. Má rád všechny sporty a dobrý kolektiv s nadšenými sportovci.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy Ústí nad Labem.

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér fotbalové mládeže a dětí

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenér

Mgr. Dominik Čermák

Dominik Čermák, absolvent PF UJEP v Ústí nad Labem- Tělesná výchova, sport a společenské vědy. Pedagog na základní škole v Teplicích. Dlouhodobě se věnuji zdravotně orientované zdatnosti a motivaci dětí ke sportovním aktivitám. Od 5 let hraje aktivně fotbal, v mládežnických kategoriích na nejvyšší úrovni.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog základní škole v Teplicích

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenér

Mgr. Václav Klimt

Václav Klimt, absolvent Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, je dlouholetým profesionálním hráčem házené lovosického týmu. Své zkušenosti v oblasti sportu využil při trénování dětí házenkářské přípravky. Kromě sportovce je Václav i pedagogem na základní škole, kde vyučuje předmět tělesná výchova na 1. i 2. stupni a vede všesportovní zájmový "kroužek" pro děti pod záštitou základní školy.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolvent oboru Tělovýchova a sport, UJEP a FTVS

Profesionální hráč házené

Trenér hazenkářské mládeže a dětí

STŘEDISKO

Lovosice a Ústí nad Labem

Trenér

Bc. Jiří Chmelan

Jiří Chmelan, pedagog na základní škole v Ústí nad Labem, absolvent bakalářského studia v oboru Geografie/Tělesná výchova na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a nyní pokračuje v magisterském studiu v oboru Geografie/Tělesná výchova pro střední školy. Již od pěti let aktivně hraje fotbal a futsal, kde si vyzkoušel české i zahraniční soutěže. Dříve se věnoval také volejbalu, atletice či přespolním běhům. Při svém studiu se zajímá o stav zdravotně orientované zdatnosti dětí a na toto téma napsal také svou bakalářskou práci. Zkušenosti s dětmi získal nejen na základní škole, ale hlavně na letních táborech, školách v přírodě či jako trenér fotbalového týmu.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na základní škole Neštěmická v Ústí nad Labem

Bakalářský titul v oboru Geografie/Tělesná výchova, UJEP

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenér

Bc. Ondřej Tuček

Ondřej Tuček, pedagog na základní škole, absolvent bakalářského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od šesti let hraje hokej, šest let působil v dorostenecké hokejové extralize. Momentálně hraje v Národním hokejbale na nejvyšší úrovni. Od 11 let hraje tenis a nyní ho i trénuje.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Bakalařský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Pedagog na Základní škole Anežky České v Ústí nad Labem

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenér

Ing. Jan David

Jan David je bývalý hokejový hráč. Hokeji se věnoval od dětství a působil v juniorské extralize. Studoval na Vysoké škole chemicko-technologické, kde získal titul inženýr. Nyní rekreačně hraje florbal a golf. Jeho kladný vztah k dětem je samozřejmý, sám má dvě malé děti. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Bývalý hráč extraligy v hokeji (junioři)

Studium na VŠCHT

STŘEDISKO

Lovosice

Trenér

Bc. Daniel Kendik

Zdravím všechny, jsem Daniel Kendík a bydlím v Teplicích. Jsem studentem Vysoké školy ekonomické na UJEPu obor ekonomika a management, posledním rokem na Ing. V krátkosti o mně. Celý život se věnuji sportu, který mě strašně baví. Mé zaměření je především futsalové a fotbalové, které hraji od mala a momentálně v Německu v nižší lize. Trénování dětí je pro mne novinka, která mě ale velice baví a doufám, že to v tom budu pokračovat.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Bakalářský titul v oboru ekonomika a managment, UJEP

Osobní a kondiční trenér

Certifikát C1 - anglický a francouzský jazyk

STŘEDISKO

Teplice

Trenér

Radoslav Miler

Radoslav Miler je zkušený trenér házené od roku 1984 a vlastní nejvyšší trenérskou licenci A z Univerzity Karlovy. Do roku 2000 byl profesionálním hráčem nejen zde v Česku v extralize, ale i v německém Zwönitz. Vzhledem ke svým mnohaletým zkušenostem bude Radoslav nepostradatelným trenérem míčových her a všeobecné sportovní přípravy. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérská licence v házené A, UK

Profesionální hráč házené

STŘEDISKO

Lovosice

Trenér

Radek Provinský

Radek Provinský je studentem v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od dětství hraje házenou, nyní působí v extralize v týmu Lovci Lovosice (bohužel je dočasně indisponován kvůli zraněni). Během svého hráčského působení byl vyhlášen nejlepším hráčem ligy. Ve volném čase hraje basketbal a volejbal. Dále se hodně věnuje kondičnímu cvičení a posilování s vlastní vahou. Ve volném čase rád jezdí na kole, plave a navštěvuje přírodu. V BOGI se bude soustředit především na trénování míčových her.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Extraligový hráč házené

STŘEDISKO

Lovosice, Most a Ústí nad Labem

Trenér

Ondřej Hrdlička

Ondra Hrdlička, student oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Po dobu 8 let se věnoval karate, a to i závodně. Ondra má mnoho úspěchů na republikové úrovni včetně titulu mistra repubilky karate v kumite ve své váze. Dále se v tomto sportovním odvětví věnoval i trénování dětí a mládeže.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Mistr republiky v karate

STŘEDISKO

Lovosice, Teplice a Ústí nad Labem

Trenér

Filip Prošek

Filip Prošek je fotbalový trenér působící v týmu Asocicace sportovních klubů Lovosice z.s. Jako hlavní trenér starších žáků. Dříve působil v týmu SK Sokol Brozany na pozici trenéra starší přípravky, má zkušenost s trénováním minipřípravky a dalších věkových kategorií. Na okresním fotbalovém svazu Litoměřice je na pozici předsedy Komise mládeže a je člen Sportovně technické komise. V minulosti hrál fotbal za týmy: Sokol Černiv, SK Roudnice nad Labem, FK Libochovice. Působil i jako fotbalový rozhodčí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérská licence UEFA B

STŘEDISKO

Lovosice

Trenér

Jan Vlasák

Jan Vlasák je studentem oboru Tělesná výchova a informatika na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku prošel mnoha sporty - nejdéle se věnoval karate dále lyžování, hokeji, tenisu, fotbalu a v 16 letech přešel na méně tradiční sport zde v ČR - na americký fotbal. V posledních letech se rád věnuje sportovním aktivitám, fitness, zdrvému životnímu stylu a výživě. Jan má velice kladný vztah k dětem.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student v oboru tělovýchova a informatika, UJEP

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenér

Pavel Prchal

Pavel Prchal je studentem 3. ročníku v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova. V mládí dělal bicross, karate a hlavně atletiku. V atletice byl ještě jako mladší žák vítězem olympiády dětí a mládeže na 60m překážek s rekordem olympiády. Byl 3. na MČR v dorostu na 200m překážek, dostal se do dorostenecké reprezentace a na mezistátním utkání v Budapešti skončil 4. na 300m překážek. Několikrát byl 4. a 5. na mistrovství ČR jak na vícebojích, tak v solo disciplínách jako je skok o tyči. Má trenérskou licenci na atletiku do staršího žactva. Děti trénuje již 6 let.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student vysoké školy v oboru anglický jazyk a tělesná výchova, UJEP

Trenérská licence atletika

STŘEDISKO

Teplice a Ústí nad Labem

Trenér

Jaroslav Novák

Jaroslav Novák, student oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. 12 let se závodně věnuje fotbalu na vysoké úrovni. Prošel celou mládež prvoligového klubu FK Teplice a nyní již třetím rokem působí v Německu. Současně se též věnuje trénování malých dětí a jeho další cíle směřují k dosazení nejvyšší trenérské licence a též by se rád věnoval kondiční, silové a výživové přípravě sportovců. V BOGI se bude soustředit především na trénování Fotbalu a rozvoj silových, kondičních a technických schopností malých sportovců.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Hráč německého týmu BSG Stahl Riesa

Osobní a kondiční trenér

STŘEDISKO

Teplice

Trenér

Hynek Škarda

Od mala hraji házenou a od hraní jsem se dostal k trénování malých házenkářů, které trénuji sedmým rokem. Od následující sezóny jsme se dohodli na trénování malých házenkářů v Mostě. V Chomutově jsem měl na starost školní ligu, kde jsem vyučoval házenou pro více než 700 dětí každý rok. Od září začínám studovat trenérskou licenci B, která probíhá na UK. Ve volném čase jezdím na kole a trávím čas s přáteli.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenér házené

Vystudovaný hasič (kurz první pomoci, zdravotnický kurz)

STŘEDISKO

Most

Trenér

Radek Černý

Jsem student Tělesné výchovy a informatiky na UJEP. Začínal jsem u fotbalu poté jsem přešel na volejbal (od 8 let), hrál jsem až po kadety (16 let). Volejbalu se věnuji i teď, jakožto trenér přípravky/mladších žáků + rekreačně hraju beachvolejbal. V posledních letech se věnuji kalistenice a streetworkoutu ale rád si vyzkouším i nové netradiční sportovní aktivity. Zajímá mě zdravý životní styl. Sleduji okrajové dění okolo fitness. V minulých letech jsem jezdil pravidelně na tábory jako oddílový vedoucí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student vysoké školy v oboru informatiky a tělesná výchova, UJEP

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenérka

Mgr. Nicol Wicherová

Nicol Wicherová, pedagožka na základní škole, absolventka magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku se věnuje atletice, ve které získala mnoho úspěchů. Při studiu vysoké školy se začala věnovat sportovnímu lezení a boxu. Nicol byla instruktorkou tabaty, fitboxu a kruhového tréninku. Má tedy zkušenosti s vedením tréninku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Pedagožka na Základní škole v Ústí nad Labem

Instruktorka fitboxu, tabaty a kruhového tréninku

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenérka

Mgr. Marcela Rulfová

Marcela Rulfová, dlouholetá zkušená pedagožka na základní škole, která vyučuje děti na 1. stupni, je nedílnou součástí našeho týmu, a to sice jako zdravotnice. Má nespočet zkušeností a osvědčení. Kromě učitelské praxe má sama malé děti, které také budou navštěvovat BOGI SPORT. Věříme, že u ní, jako u dětské zdravotnice, budou děti v těch nejlepších rukou.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka v oboru pedagogiky pro 1. stupeň, UJEP Studentka VŠ ve studijním oboru 

Zdravotnický záchranář

Kurz první pomoci

Zdravotnický kurz

Zdravotník zotavovacích akcí  

STŘEDISKO

Lovosice

Trenérka

Mgr. Marta Klimtová

Marta Klimtová, absolventka Pedagogické fakulty v oboru tělesná výchova a sport na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně, je pedagogem na základní škole. Vyniká skvělou znalostí německého jazyka. Z jejích schopností vyplívají i předměty, které vyučuje - tělesnou výchovu a německý jazyk. Marta byla profesionální hráčkou a členkou volejbalového týmu. Dodnes pravidelně sportuje a věnuje se širokému spektru sportů. I ona jako pedagog a sportovec má výborný vztah k dětem, především v souvisloti se sportovním tréninkem.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pegagog na ZŠ v Lovosicích

Absolventka v oboru tělovýchovy a sportu, UJEP

Profesionální bývalá hráčka volejbalu

STŘEDISKO

Lovosice a Ústí nad Labem

Trenérka

Bc. Tereza Váňová

Tereza Váňová je studentkou oboru Tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Terka se věnuje sportu od mala a dětmi pracuje od svých 18 let. často s nimi jezdí na lyžařské kurzy, školy v přírodě a dělá i českou animátorku. Jejím cílem je ukázat dětem, že sport je zábava předat jim své sportovní zkušenosti.

Znalosti a vzdělání

Studentka UJEP

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenérka

Bc. Tereza Dušková

Tereza Dušková je absolventkou bakalářského studia v oboru chemie a biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Nyní pokračuje v magisterském studiu v oboru Toxikologie. Od útlého věku prošla mnoha sporty, jako je gymnastika, florbal, sportovni tanec, volejbal, lyžování a plavání. Některým z těchto sportů se věnuje dodnes. Od 16 let jezdí jako instruktorka na letní tábory a působí jako lektorka chemie/matematiky a fyziky v centru vzdělávání pro děti-Ámosíku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka oboru chemie a biologie na Přf UJEP

Studentka vysoké školy v oboru toxikologie, UJEP

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenérka

Markéta Horejsková

Markéta Horejsková, absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích, je studentkou vysoké školy v oboru speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Před několika lety byla pro své sportovní schopnosti a pedagogické znalosti oslovena kolektivem trenerů oddílu karate, aby vedla přípravku pro nejmenší, ve které děti připravovala v oblasti pohybových schopností a míčových her. Markéta je velmi vhodnou trenérkou pro BOGI SPORT nejen kvůli svým zkušenostem s trénováním dětí, ale i díky oboru, který vystudovala a dále prohlubuje v oblasti pedagogiky a didaktiky a má mnoho praxe z mateřských škol. Markéta byla dlouholetou hráčkou basketbalu.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích

Studentka vysoké školy v oboru Speciální pedagogiky - intervence, UJEP

Trenérka dětské všesportovní přípravky karate

Kurz první pomoci

STŘEDISKO

Lovosice

Trenérka

Tereza Koskubová

Tereza Koskubová, studentka speciální pedagogiky a učitelství pro 1. stupeň na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, je absolventkou Pedagogického lycea v Litoměřicích, kde splnila kurz první pomoc a mnoho praxí na 1. a 2. stupni. 6 let dělala karate a poté 3 roky atletiku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích

Studentka vysoké školy v oboru Speciální pedagogiky - intervence, UJEP

Kurz první pomoci

STŘEDISKO

Lovosice

Trenérka

Barbora Biňovcová

Barbora Biňovcová je studentka oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od mala hraje házenou, nejprve v lovosickém týmu, nyní v ústeckém. Dva roky pomáhá s trénováním lovosicé házenkářské přípravky a mini žaků. Ve volném čase ráda jezdí na kole, lyžuje a jezdí na běžkách. Bára bude v BOGI přípravce trénovat především míčové sporty u nejmenších dětí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Studentka oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Hráčka házené

Trenérka házenkářské přípravky

STŘEDISKO

Lovosice

Trenérka

Radka Vílová

Radka Vílová je studentkou v oboru Tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.

Od útlého věku se věnuje házené. Je to bývala hráčka týmu DHK Banik Most, která momentálně obléká dres týmu HK Spartak Ústí nad Labem.

Ve volném čase se věnuje i dalším sportovním aktivitám, jako je volejbal, lyžování, beachhandball a turistika. V posledních letech se zajímá o zdravý životní styl, výživu a fitness.

Znalosti a vzdělání

Certifikovaný výživový poradce

Instruktor fitness

Kurz sportovní masáže

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenérka

Lucie Macháčková

Lucie Macháčková- trenérka dětí a mládeže házené v klubu DHK Baník Most. Házené se věnuje celý svůj život. Hrát začala v Liberci ve svých 5ti letech, odkud pochází. Do Mostu se rozhodla jít ve svých 14ti letech, kde začala studovat sportovní gymnázium. V součastné době studuje v Praze na fakultě tělesné výchovy a sportu a trenérskou licenci B. Ve volném čase ráda chodí do přírody. Jejím oblíbeným místem je rodinná chalupa kam si jezdí odpočinout.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ


STŘEDISKO

Most

Trenérka

Tereza Zindlová

Tereza Zindlová je studentkou tělesné výchovy a sportu na Pedagogické fakulty UJEP. Absolvovala střední pedagogickou školu v Karlových Varech. Sportu se věnuje už od mala a od roku 2007 začala závodně plavat za PK Sokolov. S nástupem na VŠ se začala věnovat extrémním překážkovým závodům. Také dělala sportovního animátora v zahraničí s programy jak pro děti tak pro dospělé. Dětem se věnuje od 1. ročníku SŠ, kde vedla i vlastní přípravku dětí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka pedagogické školy pro předškolní a mimoškolní pedagogiku v Karlových Varech

Certifikovaný poradce na sportovní a zdravou výživu.

STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenérka

Adéla Stiborová

Adéla Stiborová, studentka na Střední pedagogické škole v Litoměřicích. V dětství vyzkoušela mnoho sportů včetně tenisu, gymnastiky a tancování. Nejdéle, ale zůstala u aerobicu, kterému se aktivně věnuje již 14 let. Také působila jako trenérka zájmového kroužku gymnastiky v Litoměřicích a jako pomocný trenér aerobic clubu DDMUL. Má velice kladný vztah k dětem a jejím cílem je ukázat sport formou zábavy.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ


STŘEDISKO

Ústí nad Labem

Trenérka

Patricie Faustová

Třetím rokem studuju střední pedagogickou školu v Litoměřicích, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V rámci školy mám praxi s dětmi. Devět let jsem se věnovala gymnastice a ve volném čase se věnuju turistice a cyklistice.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Studentka oboru předškolní a mimoškolní pedagogiky

Úspěchy v gymnastice na národní scéně

STŘEDISKO

Lovosice

Trenérka

Kateřina Vernerová

Jmenuji se Kateřina Vernerová. Studuji na VOŠ, SPŠ, SOŠS a CR ve Varnsdorfu. Ve svém dětství jsem vyzkoušela celou řadu sportů jako je plavání, lyžování, basketbal, ale nakonec jsem skončila u házené. Nyní jsem poslední 4 roky vyměnila dres za píšťalku a začala se podílet na trénování mládeže v klubu HK Baník Most, kde aktivně funguji i jako masér/fyzioterapeut. V posledních 2 letech jsem začala pracovat s mládeží i na krajské úrovni v rámci krajského výběru mládeže. Při trénincích dbám především na techniku a rozvoj mobility, které při nedostatcích mohou v budoucnu způsobit nejvíce zdravotních problémů, co se týče sportu. Svůj volný čas většinou trávím v tělocvičně, seberozvojem (kurzy, semináře, workshopy) nebo aktivně se svými psy.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ


STŘEDISKO

Most

Trenérka

Alena Matoušková

Jmenuji se Alena Matoušková. Jsem studentkou vysoké školy Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor Ekonomika a management. Od malička jsem vyzkoušela spousty sportů jako je plavání, běh, badminton, beachvolejbal, basketbal a podobně. 10 let jsem závodně hrála volejbal za TJ Baník Most. Po dobu co jsem byla v kadetkách jsem pomáhala s tréninky u mladších a starších žákyň. Svůj volný čas travím tím že si jdu například zaběhat či zacvičit.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ


STŘEDISKO

Most