Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenérka

Mgr. Nicol Wicherová

Nicol Wicherová, pedagožka na základní škole, absolventka magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku se věnuje atletice, ve které získala mnoho úspěchů. Při studiu vysoké školy se začala věnovat sportovnímu lezení a boxu. Nicol byla instruktorkou tabaty, fitboxu a kruhového tréninku. Má tedy zkušenosti s vedením tréninku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Pedagožka na Základní škole v Ústí nad Labem

Instruktorka fitboxu, tabaty a kruhového tréninku

Trenér

Mgr. Pavel Caitaml

Pavel Caitaml, pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně hraje fotbal, kde prošel fotbalovými týmy, jako jsou FK Ústí nad Labem, ASK Lovosice, TJ Krupka, kde za tyto týmy hrál nejvyšší české fotbalové soutěže. Dlouhodobě se zajímá o problematiku strečinku a kloubní pohyblivosti, kde zhotovil na toto téma jak bakalářskou práci, tak diplomovou. Mimo jiné absolvoval školení první pomoci u dětí a adolescentů v roce 2019. Také se zúčastnil dvoutýdenní zahraniční stáže jako pedagog žáků. Je fotbalový trenér mládeže a dětí. Má rád všechny sporty a dobrý kolektiv s nadšenými sportovci.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy Ústí nad Labem.

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér fotbalové mládeže a dětí

Trenérka

Mgr. Tereza Dušková

Tereza Dušková je absolventkou bakalářského studia v oboru chemie a biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Nyní pokračuje v magisterském studiu v oboru Toxikologie. Od útlého věku prošla mnoha sporty, jako je gymnastika, florbal, sportovni tanec, volejbal, lyžování a plavání. Některým z těchto sportů se věnuje dodnes. Od 16 let jezdí jako instruktorka na letní tábory a působí jako lektorka chemie/matematiky a fyziky v centru vzdělávání pro děti-Ámosíku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka oboru chemie a biologie na Přf UJEP

Studentka vysoké školy v oboru toxikologie, UJEP

Trenér

Mgr. Dominik Čermák

Dominik Čermák, absolvent PF UJEP v Ústí nad Labem- Tělesná výchova, sport a společenské vědy. Pedagog na základní škole v Teplicích. Dlouhodobě se věnuji zdravotně orientované zdatnosti a motivaci dětí ke sportovním aktivitám. Od 5 let hraje aktivně fotbal, v mládežnických kategoriích na nejvyšší úrovni.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog základní škole v Teplicích

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenérka

Bc. Lenka Linhartová

Lenka Linhartová, je v současné době maminkou na mateřské dovolené. Je bývalou studentkou oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku se věnovala atletice, tanci a aerobiku. Ve všech těchto sportech získala mnoho úspěchů. Lenka je instruktorkou ve všech sportech, které dělá ona sama. Při práci učitelky vyrážela s dětmi na sportovní kurzy. Je tedy zběhlá v práci s dětmi.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Instruktor snowboardingu a lyžování

Zdravotník

Instruktor aerobiku a fitness

Trenér atletika pro děti

Instruktor golf pro děti

Instruktor vodní turistiky

Kurz sportovní masáže.

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Lounech

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér

Certifikovaný sportovní masér

Trenér zdravotního cvičení 

Trenérka

Bc. Radka Vílova

Radka Vílová je studentkou v oboru Tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.

Od útlého věku se věnuje házené. Je to bývala hráčka týmu DHK Banik Most, která momentálně obléká dres týmu HK Spartak Ústí nad Labem.

Ve volném čase se věnuje i dalším sportovním aktivitám, jako je volejbal, lyžování, beachhandball a turistika. V posledních letech se zajímá o zdravý životní styl, výživu a fitness.

Znalosti a vzdělání

Certifikovaný výživový poradce

Instruktor fitness

Kurz sportovní masáže

Trenér

Mgr. Jiří Chmelan

Jiří Chmelan, pedagog na základní škole v Ústí nad Labem, absolvent bakalářského studia v oboru Geografie/Tělesná výchova na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a nyní pokračuje v magisterském studiu v oboru Geografie/Tělesná výchova pro střední školy. Již od pěti let aktivně hraje fotbal a futsal, kde si vyzkoušel české i zahraniční soutěže. Dříve se věnoval také volejbalu, atletice či přespolním běhům. Při svém studiu se zajímá o stav zdravotně orientované zdatnosti dětí a na toto téma napsal také svou bakalářskou práci. Zkušenosti s dětmi získal nejen na základní škole, ale hlavně na letních táborech, školách v přírodě či jako trenér fotbalového týmu.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na základní škole Neštěmická v Ústí nad Labem

Bakalářský titul v oboru Geografie/Tělesná výchova, UJEP

Trenérka

Bc. Tereza Zindlová

Tereza Zindlová je studentkou tělesné výchovy a sportu na Pedagogické fakulty UJEP. Absolvovala střední pedagogickou školu v Karlových Varech. Sportu se věnuje už od mala a od roku 2007 začala závodně plavat za PK Sokolov. S nástupem na VŠ se začala věnovat extrémním překážkovým závodům. Také dělala sportovního animátora v zahraničí s programy jak pro děti tak pro dospělé. Dětem se věnuje od 1. ročníku SŠ, kde vedla i vlastní přípravku dětí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka pedagogické školy pro předškolní a mimoškolní pedagogiku v Karlových Varech

Certifikovaný poradce na sportovní a zdravou výživu.


Trenér

Mgr. Kuba Matys

V dětství vystřídal několik sportů a nakonec zakotvil u fotbalu, který i trénoval od nejmenších po mladší žáky a to v FK Teplice a Ústí nad Labem. Má vystudovanou tělesnou výchovu a společenské vědy a již sedm let předává své znalosti a dovednosti na ZŠ Dubí 1. Z vrcholového sportu odešel z toho důvodu, že smysl pohybu začal vidět jinde, a to hlavně ve zdraví a zábavě, bez tlaku na výkon, takto se snaží vést hodiny tělocviku i tréninky BOGI.

Trenérka

Adéla Stiborová

Adéla Stiborová, studentka na Střední pedagogické škole v Litoměřicích. V dětství vyzkoušela mnoho sportů včetně tenisu, gymnastiky a tancování. Nejdéle, ale zůstala u aerobicu, kterému se aktivně věnuje již 14 let. Také působila jako trenérka zájmového kroužku gymnastiky v Litoměřicích a jako pomocný trenér aerobic clubu DDMUL. Má velice kladný vztah k dětem a jejím cílem je ukázat sport formou zábavy.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ


Trenér

Bc. Pavel Prchal

Pavel Prchal je studentem 3. ročníku v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova. V mládí dělal bicross, karate a hlavně atletiku. V atletice byl ještě jako mladší žák vítězem olympiády dětí a mládeže na 60m překážek s rekordem olympiády. Byl 3. na MČR v dorostu na 200m překážek, dostal se do dorostenecké reprezentace a na mezistátním utkání v Budapešti skončil 4. na 300m překážek. Několikrát byl 4. a 5. na mistrovství ČR jak na vícebojích, tak v solo disciplínách jako je skok o tyči. Má trenérskou licenci na atletiku do staršího žactva. Děti trénuje již 6 let.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student vysoké školy v oboru anglický jazyk a tělesná výchova, UJEP

Trenérská licence atletika

Trenérka

Nicolle Knedliková

Nicolle Knedliková je studentkou 3. ročníku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (obor: Filologie: ČJ + NJ). Vystudovala gymnázium v Brně, kde reprezentovala školu v běhu a skoku do výšky. Od malička se věnuje různým sportům, především stolnímu tenisu, házené, softballu, jízdě na koni, cyklistice, plavání a lyžování. S trénováním dětí má již několikaletou praxi. Vedla tréninky softballu, letní příměstské campy a kroužek míčových a sportovních her na ZŠ.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenér

Jan Vlasák

Jan Vlasák je studentem oboru Tělesná výchova a informatika na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku prošel mnoha sporty - nejdéle se věnoval karate dále lyžování, hokeji, tenisu, fotbalu a v 16 letech přešel na méně tradiční sport zde v ČR - na americký fotbal. V posledních letech se rád věnuje sportovním aktivitám, fitness, zdrvému životnímu stylu a výživě. Jan má velice kladný vztah k dětem.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student v oboru tělovýchova a informatika, UJEP

Trenérka

Elizabeth Lívařová

Elizabeth Laura Lívařová, studentka Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, obor Regionální rozvoj a veřejná správa. Od 4 let se věnuje krasobruslení, ve kterém sklidila jako závodnice mnoho úspěchů. Dalším zájmem, kterému se aktivně věnuje je balet. V současné době je trenérkou v Ústeckém krasobruslařském klubu a trenérkou v HC Slovan Ústí nad Labem. Praxi v práci s dětmi získala nejen jako trenér při tréninkových jednotkách, ale také při letních krasobruslařských soustředěních. Mezi její zájmy patří mimo bruslení také lyžování, in-line bruslení a tanec.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenér krasobruslení III. třídy-"Licence C"

Trenér hokeje - Licence C+mládež

Certifikovaný kurz první pomoci

Člen technického panelu pro krasobruslení

Trenérka

Nikola Pokorná

Nikola Pokorná, studentka oboru učitelství pro 1. stupeň ZŠ na PF UJEP. Dětem se aktivně věnuje od nástupu na pedagogickou SŠ v Litoměřicích a to konkrétně jako vedoucí na dětských táborech a školách v přírodě, nebo například vedením výtvarného kroužku v DDMUL. Ke sportu má blízko již od dětství, kdy se 7 let aktivně věnovala modernímu tanci, konkrétně Street dance a hip hop a nějakou dobu také ping-pongu. V současné době se sportu věnuje pouze rekreačně, a to hlavně plavání, badmintonu nebo turistice, nebrání se však jakýmkoliv jiným sportovním aktivitám.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérka

Tereza Jedličková

Tereza Jedličková je studentkou 1. ročníku na univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem obor Učitelství pro první stupeň ZŠ. Vystudovala střední pedagogickou školu v Teplicích. Od malička se věnovala různým sportům jako například: fotbal (4 let), basketbal (3 roky) a badminton (4 roky). O děti se zajímá už od 1. ročníku SŠ. Má za sebou 5-ti letou praxi s dětmi na dětských táborech, ve školce a družině.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérka 

Nikola Průšová

Trenérka

Kateřina Zrnová

Studentka 2.rocniku na Prirodovedecke fakulte oboru zemepis a telesna vychova. Cely zivot aktivne sportuji, lednimu hokeji se venuji uz 17 let, kde jsem vystridala spoustu ceskych i zahranicnich soutezi. Po dobu 7 let jsem oblekala take reprezentacni dres. Co se tyce dalsich sportu,tak florbal jsem hrala 6 let a basketbal 3 roky. Momentalne se rada venuji lyzovani a turistice. Mimo sport rada cestuji. Od svych 18 let pracuji s detmi. Primestske tabory, trener florbalu,ledniho hokeje. Momentalne taky instruktor lyzovani. V budoucnu bych chtela byt ucitelkou na 2.stupni zakladni skoly.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ