Střediska

Naše kurzy všeobecné sportovní přípravy pro děti od 4 do 12 let, vypsané ve školním roce 2024/2025. První týden cvičení je ZDARMA, takzvaně „na zkoušku“. Pak během celé sportovní přípravky platíte jen (pololetní nebo celoroční) členský příspěvek! Přesvědčte se v našem ceníku.

Skupina Věk Kdy Kde Kapacita
Most
Skupina A 9 — 12 let ÚT + ČT 18.00 — 19.10 7. ZŠ Most Volná místa: 28
Skupina B 6 — 8 let ÚT + ČT 17.00 — 18.00 7. ZŠ Most Volná místa: 28
Skupina C 4 — 5 let ÚT + ČT 16.00 — 17.00 7. ZŠ Most Volná místa: 14
Teplice
Skupina A 7 — 12 let PO + ST 16.00 — 17.00 ZŠ Edisonova + ZŠ Prosetice Volná místa: 26
Skupina B 4 — 6 let ÚT + ČT 16.00 — 17.00 ZŠ Edisonova Volná místa: 13
Praha-Hloubětín
Skupina A 7 — 12 let ÚT + ČT 17.00 — 18.00 ZŠ Tolerance Volná místa: 26
Skupina B 4 — 6 let ÚT + ČT 16.00 — 17.00 ZŠ Tolerance Volná místa: 26
Praha – Budějovická
Skupina A 9 — 12 let ÚT + ČT 18.00 — 19.00 ZŠ Poláčkova Volná místa: 27
Skupina B 6 — 8 let ÚT + ČT 17.00 — 18.00 ZŠ Poláčkova Volná místa: 28
Skupina C 4 — 5 let ÚT + ČT 16.00 — 17.00 ZŠ Poláčkova Volná místa: 25
Lovosice
Skupina B 9 — 12 let PO + ST 18.00 — 19.00 Gymnázium Lovosice Volná místa: 30
Skupina C 6 — 8 let ÚT + ČT 17.00 — 18.00 Gymnázium Lovosice Volná místa: 28
Skupina D 6 — 8 let PO + ST 17.00 — 18.00 Gymnázium Lovosice Volná místa: 28
Skupina E 4 — 5 let ÚT + ČT 16.00 — 17.00 Gymnázium Lovosice Volná místa: 18
Skupina F 4 — 5 let PO + ST 16.00 — 17.00 Gymnázium Lovosice Volná místa: 25
Litoměřice
Skupina A 7 — 12 let ÚT 17.30 — 18.30 +
ČT 17.30 — 18.30
ZŠ Ladova Volná místa: 26
Skupina B 4 — 6 let ÚT 16.30 — 17.30 +
ČT 16.30 — 17.30
ZŠ Ladova Volná místa: 16
Ústí nad Labem
Skupina A 9 — 12 let ÚT + ČT 18.00 — 19.00 Fakultní základní škola Volná místa: 29
Skupina B 6 — 8 let PO 17.30 — 18.30 +
ST 17.00 — 18.00
Fakultní základní škola Volná místa: 27
Skupina C 6 — 8 let ÚT + ČT 17.00 — 18.00 Fakultní základní škola Volná místa: 26
Skupina D 6 — 8 let ST 16.00 — 17.00 +
ČT 16.00 — 17.00
Fakultní základní škola +
ZŠ Elišky Krásnohorské
Volná místa: 26
Skupina E 4 — 5 let ÚT + ČT 16.00 — 17.00 Fakultní základní škola Volná místa: 15
Skupina F 4 — 5 let PO + ST 16.30 — 17.30 ZŠ Elišky Krásnohorské Volná místa: 21
Karlovy Vary
Skupina A 4 — 7 let ÚT + ČT 16.30 — 17.30 Obchodní akademie Volná místa: 28
Olomouc
Skupina A 4 — 7 let ÚT 17.00 — 18.00 +
ST 16.00 — 17.00
ZŠ Vejdovského Volná místa: 27