Trenéři

Naši trenéři mají zkušenosti nejen s principy tělesné zdatnosti a metodami rozvoje sportovních dovedností, ale především s pedagogickou prací. Sportování s dětmi je baví, rozumí jejich potřebám a dovedou vaše děti pro sport skutečně nadchnout a motivovat.

Bc. Lenka Svobodová

Bc. Lenka Svobodová

Šéftrenérka Telefon: 720 316 676
Mým koníčkem je již 10 let florbal a 3 roky jsem trénovala malé florbalisty. Tyto zkušenosti ráda předávám malým budoucím talentům navštěvujícím naše BOGI tréninky. Práce… číst dále

Mým koníčkem je již 10 let florbal a 3 roky jsem trénovala malé florbalisty. Tyto zkušenosti ráda předávám malým budoucím talentům navštěvujícím naše BOGI tréninky. Práce s dětmi mě baví a chci se jí věnovat i v budoucnu. Proto studuji v Ústí nad Labem na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně prvním rokem dvouobor Tělovýchova a Geografie v magisterském studiu učitelství.

Také ráda plavu, jezdím na kole nebo cestuji.

‹ zavřít

Mgr. Patrik Zeman

Mgr. Patrik Zeman

Trenér
Zakladatel 🦁 BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů… číst dále

Zakladatel 🦁 BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku.

Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

 • Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP
 • Trenér II. třídy karate
 • Trenér II. třídy fitness a kulturistiky
 • Osobní a kondiční trenér sportovních klubů
 • Trenér v karatistickém oddíle (6 let)
 • Instruktor lyžování a snowboardingu

‹ zavřít

Matouš Bělohlávek

Matouš Bělohlávek

Trenér
Je mi 21 let. Jsem student právnické fakulty UPOL a pedagogické fakulty UJEP. Od svých 10 let se nepřetržitě věnuji veslování, nejdříve jako závodník, později také jako… číst dále

Je mi 21 let. Jsem student právnické fakulty UPOL a pedagogické fakulty UJEP. Od svých 10 let se nepřetržitě věnuji veslování, nejdříve jako závodník, později také jako trenér. Mám několikaleté zkušenosti s trénováním veslování v klubech napříč ČR. Také působím jako učitel na základní škole, kde vyučuji převážně anglický jazyk.

Mezi mé koníčky patří mimo jiné sport všeho druhu. Miluji běh na lyžích, lyžování, cyklistiku, běh a rád si také zahraji týmový sport. Jsem držitelem licence B se specializací na veslování.

‹ zavřít

Bc. Anna-Marie Wagnerová

Bc. Anna-Marie Wagnerová

Trenérka
Anna-Marie je porodní asistentka, studovala obor Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku… číst dále

Anna-Marie je porodní asistentka, studovala obor Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase – kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu.

Anička působí v BOGI především jako zdravotnice, trenérka a lektorka angličtiny na příměstských táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty.

 • Porodní asistentka, FZS UJEP
 • Mistryně repubiky v karate
 • Hráčka basketbalu
 • Certifikát C1 anglický jazyk

‹ zavřít

Mgr. Eva Dobrovičová

Mgr. Eva Dobrovičová

Trenérka
Absolventka magisterského studia v oboru Tělesná výchova a sport, pedagožka I. a II. stupně tělesné výchovy na základní škole. Dlouhodobě se věnuji dětem jako kondiční a… číst dále

Absolventka magisterského studia v oboru Tělesná výchova a sport, pedagožka I. a II. stupně tělesné výchovy na základní škole. Dlouhodobě se věnuji dětem jako kondiční a tenisová trenérka. Práce s dětmi mě velmi baví a proto jsem tu, jako trenérka BOGI.

 • Magisterské studium oboru Tělesná výchova a sport, FTSV UK v Praze
 • Trenérka III. třídy tenisu
 • Trenérka tenisu – přípravky, minitenisu, babytenisu + kondiční přípravy
 • Instruktora lyžování a snowboardingu

‹ zavřít

Kateřina Handzová

Kateřina Handzová

Trenér
Kateřina Handzová je studentka oboru Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Dvanáct let se závodně věnovala moderní gymnastice v ústeckém oddíle, kde… číst dále

Kateřina Handzová je studentka oboru Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Dvanáct let se závodně věnovala moderní gymnastice v ústeckém oddíle, kde získala mnoho ocenění a čtyři roky se věnovala sportovní gymnastice, kde získala v roce 2015 titul ve školské soutěži Přebornice Ústeckého kraje. Pět let hrála americký fotbal za ústecké Blades. A dostala se až do reprezentačního týmu ČR za flag fotbal (bezkontaktní verze amerického fotbalu).

 • Studentka porodní asistence
 • Přebornice Ústeckého kraje v gymnastice
 • Členka reprezentace ve flag fotbale

‹ zavřít

David Duchek

David Duchek

Trenér
Ahoj, od útlého věku se věnuji fotbalu, nejdříve jsem to zkoušel v poli na pozici pravého obránce, ale našel jsem se až na pozici brankáře. Kolem 20 let jsem našel… číst dále

Ahoj, od útlého věku se věnuji fotbalu, nejdříve jsem to zkoušel v poli na pozici pravého obránce, ale našel jsem se až na pozici brankáře. Kolem 20 let jsem našel zalíbení v malém fotbalu neboli futsalu, u kterého jsem vytrval do cca 35 let věku.

Velký fotbal mi ale začal chybět, a tak jsem se v roce 2016 rozhodl pro trénování mladší přípravky v klubu MFK Most, poté jsem trénoval starší přípravku a mladší žáky a momentálně trénuji zase mladší přípravku v Mostě ročník 2015.

Absolvoval jsem trenérskou licenci C a momentálně mám rozjeté studium na B licenci. Mám kurz první pomoci a zdravovědy. Práce s dětmi mě velice baví a dělá mi velkou radost když je tréninky také baví a ještě větší radost mám, když vidím jak se zlepšují v různých dovednostech. Je to prostě práce, která má smysl a naplňuje mě.

‹ zavřít

Jan Urbánek

Jan Urbánek

Trenér
Mé jméno je Honza Urbánek. Od svých 5 do 17 let jsem hrál aktivně fotbal. Již 8. rokem se aktivně věnuji trenérství fotbalové mládeže v klubu FK Baník Most-Souš. Vlastním… číst dále

Mé jméno je Honza Urbánek. Od svých 5 do 17 let jsem hrál aktivně fotbal. Již 8. rokem se aktivně věnuji trenérství fotbalové mládeže v klubu FK Baník Most-Souš. Vlastním trenérskou licenci C, Grassroots leader a certifikát první pomoci.

Nyní pracuji jako voják z povolání, kde jsem nabyl dalších zkušeností jak v oblasti zdravovědy (kurz CLS-combat life saver a kurz S.E.R.E.), tak v oblasti např. bojových sportů. Jsem pozitivní člověk, který má rád legraci a smích. Mezi mé oblíbené sporty patří fotbal, cyklistika, fitness, lyže.

Na BOGI SPORTU mě baví všestrannost. Děti si zde vyzkoušejí opravdu velkou škálu sportů. K dětem mám velmi kladný vztah, sám mám 12letého syna.

‹ zavřít

Hynek Škarda

Hynek Škarda

Trenér
Od mala hraji házenou a od hraní jsem se dostal k trénování malých házenkářů, které trénuji sedmým rokem. Od následující sezóny budu trénovat malé talenty i v Mostě… číst dále

Od mala hraji házenou a od hraní jsem se dostal k trénování malých házenkářů, které trénuji sedmým rokem. Od následující sezóny budu trénovat malé talenty i v Mostě. V Chomutově jsem měl na starost školní ligu, kde jsem vyučoval házenou pro více než 700 dětí každý rok.

Od září začínám studovat na FTVS Univerzity Karlovy trenérskou licenci B. Ve volném čase jezdím na kole a trávím čas s přáteli.

 • Trenér házené
 • Vystudovaný hasič (kurz první pomoci, zdravotnický kurz)

‹ zavřít

Ondřej Duchek

Ondřej Duchek

Trenér
Ahoj všichni! Jsem trenér Ondra, který se zaměřuje hlavně na basketbal, ale nezaostávám i v dalších jiných sportech! Mám rád pozitivní energii a nepřijímám jakoukoliv… číst dále

Ahoj všichni! Jsem trenér Ondra, který se zaměřuje hlavně na basketbal, ale nezaostávám i v dalších jiných sportech! Mám rád pozitivní energii a nepřijímám jakoukoliv negativitu v mém životě. Mám rád děti, jelikož vidím potenciál v tom, jim něco předat, což je také důvod, proč jsem se přidal k týmu BOGI. Snažím se být vždy veselý, nápomocný a hlavně být oporou pro ostatní.

 • Trenér basketbalu

‹ zavřít

Tomáš Kučera

Tomáš Kučera

Trenér
Celý život se věnuji hokeji, který hraji od svých 6 let. V mládežnických kategoriích jsem hrál v Litvínově, kde jsem v dospělém věku hrál i extraligu. Baví mě také… číst dále

Celý život se věnuji hokeji, který hraji od svých 6 let. V mládežnických kategoriích jsem hrál v Litvínově, kde jsem v dospělém věku hrál i extraligu.

Baví mě také ostatní sporty, ať už aktivně, nebo rekreačně a především mě baví práce s dětmi, proto jsem se stal trenérem zde v BOGI. Věřím, že dětem mohu předat cenné zkušenosti, které určitě využijí.

Ve volném čase se rád věnuji kynologii a jako instruktor střeleb chodím na střelnici.

‹ zavřít