Trenéři

Naši trenéři mají zkušenosti nejen s principy tělesné zdatnosti a metodami rozvoje sportovních dovedností, ale především s pedagogickou prací. Sportování s dětmi je baví, rozumí jejich potřebám a dovedou vaše děti pro sport skutečně nadchnout a motivovat.

Mgr. Pavel Caitaml

Mgr. Pavel Caitaml

Šéftrenér Telefon: 773 028 000
Pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně… číst dále

Pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně hraje fotbal, kde prošel fotbalovými týmy, jako jsou FK Ústí nad Labem, ASK Lovosice, TJ Krupka, kde za tyto týmy hrál nejvyšší české fotbalové soutěže.

Dlouhodobě se zajímá o problematiku strečinku a kloubní pohyblivosti, zhotovil na toto téma jak bakalářskou, tak diplomovou práci. Mimo jiné absolvoval školení první pomoci u dětí a adolescentů v roce 2019. Také se zúčastnil dvoutýdenní zahraniční stáže jako pedagog žáků. Je fotbalový trenér mládeže a dětí. Má rád všechny sporty a dobrý kolektiv s nadšenými sportovci.

 • Pedagog Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy Ústí nad Labem
 • Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP
 • Trenér fotbalové mládeže a dětí

‹ zavřít

Mgr. Patrik Zeman

Mgr. Patrik Zeman

Trenér
Zakladatel 🦁 BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů… číst dále

Zakladatel 🦁 BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku.

Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

 • Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP
 • Trenér II. třídy karate
 • Trenér II. třídy fitness a kulturistiky
 • Osobní a kondiční trenér sportovních klubů
 • Trenér v karatistickém oddíle (6 let)
 • Instruktor lyžování a snowboardingu

‹ zavřít

Bc. Anna-Marie Wagnerová

Bc. Anna-Marie Wagnerová

Trenérka
Anna-Marie je porodní asistentka, studovala obor Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku… číst dále

Anna-Marie je porodní asistentka, studovala obor Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase – kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu.

Anička působí v BOGI především jako zdravotnice, trenérka a lektorka angličtiny na příměstských táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty.

 • Porodní asistentka, FZS UJEP
 • Mistryně repubiky v karate
 • Hráčka basketbalu
 • Certifikát C1 anglický jazyk

‹ zavřít

Bc. Lenka Linhartová

Bc. Lenka Linhartová

Trenérka
Lenka je v současné době maminkou na mateřské dovolené. Je bývalou studentkou oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od… číst dále

Lenka je v současné době maminkou na mateřské dovolené. Je bývalou studentkou oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku se věnovala atletice, tanci a aerobiku. Ve všech těchto sportech získala mnoho úspěchů.

Lenka je instruktorkou ve všech sportech, které dělá ona sama. Při práci učitelky vyrážela s dětmi na sportovní kurzy. Je tedy zběhlá v práci s dětmi.

 • Instruktor snowboardingu a lyžování
 • Zdravotník
 • Instruktor aerobiku a fitness
 • Trenér atletika pro děti
 • Instruktor golf pro děti
 • Instruktor vodní turistiky
 • Kurz sportovní masáže

‹ zavřít

Mgr. Dominik Čermák

Mgr. Dominik Čermák

Trenér
Absolvent PF UJEP v Ústí nad Labem – Tělesná výchova, sport a společenské vědy. Pedagog na základní škole v Teplicích. Dlouhodobě se věnuje zdravotně orientované… číst dále

Absolvent PF UJEP v Ústí nad Labem – Tělesná výchova, sport a společenské vědy. Pedagog na základní škole v Teplicích. Dlouhodobě se věnuje zdravotně orientované zdatnosti a motivaci dětí ke sportovním aktivitám. Od 5 let hraje aktivně fotbal, v mládežnických kategoriích na nejvyšší úrovni.

 • Pedagog základní škole v Teplicích
 • Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

‹ zavřít

Elizabeth Lívařová

Elizabeth Lívařová

Trenérka
Studentka Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, obor Regionální rozvoj a veřejná správa. Od 4 let se věnuje krasobruslení, ve kterém sklidila jako závodnice mnoho úspěchů… číst dále

Studentka Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, obor Regionální rozvoj a veřejná správa. Od 4 let se věnuje krasobruslení, ve kterém sklidila jako závodnice mnoho úspěchů. Dalším zájmem, kterému se aktivně věnuje je balet. V současné době je trenérkou v Ústeckém krasobruslařském klubu a trenérkou v HC Slovan Ústí nad Labem.

Praxi v práci s dětmi získala nejen jako trenér při tréninkových jednotkách, ale také při letních krasobruslařských soustředěních. Mezi její zájmy patří mimo bruslení také lyžování, in-line bruslení a tanec.

 • Trenér krasobruslení III. třídy, Licence C
 • Trenér hokeje – Licence C a mládež
 • Certifikovaný kurz první pomoci
 • Člen technického panelu pro krasobruslení

‹ zavřít

Mgr. Daniel Příhoda

Mgr. Daniel Příhoda

Trenér
Ředitel MŠ Skorotice, bývalý pedagog základní a střední školy, kondiční trenér, absolvent v oboru tělesná výchova a sport i oboru speciální pedagogika na Pedagogické… číst dále

Ředitel MŠ Skorotice, bývalý pedagog základní a střední školy, kondiční trenér, absolvent v oboru tělesná výchova a sport i oboru speciální pedagogika na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Dlouhodobě se věnuje sportovním aktivitám a tréninku dětí v oblasti všestranného rozvoje. Je taktéž erudován v oblasti zdravotních cvičeních, jemné, hrubé motoriky a celostního zdraví.

Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku – trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

 • Pedagog na ZŠ a SŠ v Lounech
 • Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP
 • Osobní a kondiční trenér
 • Certifikovaný sportovní masér
 • Trenér zdravotního cvičení

‹ zavřít

Tereza Jedličková

Tereza Jedličková

Trenérka
Tereza je studentkou 2. ročníku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem oboru Učitelství pro první stupeň ZŠ. Vystudovala střední pedagogickou školu… číst dále

Tereza je studentkou 2. ročníku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem oboru Učitelství pro první stupeň ZŠ. Vystudovala střední pedagogickou školu v Teplicích. Od malička se věnovala různým sportům jako například fotbal (4 roky), basketbal (3 roky) a badminton (4 roky).

O děti se zajímá už od 1. ročníku střední školy. Má za sebou 5letou praxi s dětmi na dětských táborech, ve školce a družině.

‹ zavřít

Mgr. Pavel Prchal

Mgr. Pavel Prchal

Trenér
Pavel je studentem 3. ročníku v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova. V mládí dělal bicross, karate a hlavně atletiku. V atletice byl ještě jako mladší žák vítězem… číst dále

Pavel je studentem 3. ročníku v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova. V mládí dělal bicross, karate a hlavně atletiku. V atletice byl ještě jako mladší žák vítězem olympiády dětí a mládeže na 60 m překážek s rekordem olympiády. Byl 3. na MČR v dorostu na 200 m překážek, dostal se do dorostenecké reprezentace a na mezistátním utkání v Budapešti skončil 4. na 300 m překážek. Několikrát byl 4. a 5. na mistrovství ČR jak na vícebojích, tak v sólo disciplínách, jako je skok o tyči.

Má trenérskou licenci na atletiku do staršího žactva. Děti trénuje již 6 let.

 • Student VŠ v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova, UJEP
 • Trenérská licence atletika

‹ zavřít

Nikola Pokorná

Nikola Pokorná

Trenérka
Studentka oboru učitelství pro 1. stupeň ZŠ na PF UJEP. Dětem se aktivně věnuje od nástupu na pedagogickou SŠ v Litoměřicích a to konkrétně jako vedoucí na dětských… číst dále

Studentka oboru učitelství pro 1. stupeň ZŠ na PF UJEP. Dětem se aktivně věnuje od nástupu na pedagogickou SŠ v Litoměřicích a to konkrétně jako vedoucí na dětských táborech a školách v přírodě, nebo například vedením výtvarného kroužku v DDMUL. Ke sportu má blízko již od dětství, kdy se 7 let aktivně věnovala modernímu tanci, konkrétně Street dance a hip hop a nějakou dobu také ping-pongu.

V současné době se sportu věnuje pouze rekreačně, a to hlavně plavání, badmintonu nebo turistice, nebrání se však jakýmkoliv jiným sportovním aktivitám.

 • Studentka oboru učitelství
 • Vedoucí na dětských táborech
 • Moderní tanec

‹ zavřít

Mgr. Kuba Matys

Mgr. Kuba Matys

Trenér
V dětství vystřídal několik sportů a nakonec zakotvil u fotbalu, který i trénoval od nejmenších po mladší žáky a to v FK Teplice a Ústí nad Labem. Má vystudovanou… číst dále

V dětství vystřídal několik sportů a nakonec zakotvil u fotbalu, který i trénoval od nejmenších po mladší žáky a to v FK Teplice a Ústí nad Labem. Má vystudovanou tělesnou výchovu a společenské vědy a již sedm let předává své znalosti a dovednosti na ZŠ Dubí 1.

Z vrcholového sportu odešel proto, že smysl pohybu začal vidět jinde, a to hlavně ve zdraví a zábavě, bez tlaku na výkon, a takto se snaží vést hodiny tělocviku i tréninky BOGI.

 • Vystudoval TV a společenské vědy
 • Dlouholetý trenér žákovského fotbalu
 • Učitel na ZŠ Dubí

‹ zavřít

Adéla Stiborová

Adéla Stiborová

Trenérka
Studentka na Střední pedagogické škole v Litoměřicích. V dětství vyzkoušela mnoho sportů včetně tenisu, gymnastiky a tancování. Nejdéle ale zůstala u aerobiku, kterému se… číst dále

Studentka na Střední pedagogické škole v Litoměřicích. V dětství vyzkoušela mnoho sportů včetně tenisu, gymnastiky a tancování. Nejdéle ale zůstala u aerobiku, kterému se aktivně věnuje již 14 let. Také působila jako trenérka zájmového kroužku gymnastiky v Litoměřicích a jako pomocný trenér aerobic clubu DDMUL.

Má velice kladný vztah k dětem a jejím cílem je ukázat sport formou zábavy.

‹ zavřít

Radovan Miškovič

Radovan Miškovič

Trenér
Radovan je studentem 2. ročníku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v oboru Tělovýchova a sport. Vystudoval gymnázium TGM v Litvínově. Od malička se… číst dále

Radovan je studentem 2. ročníku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v oboru Tělovýchova a sport. Vystudoval gymnázium TGM v Litvínově. Od malička se věnuje sportu v jakémkoli směru, například hokej, který provozuje dodnes, volejbal (5 let), karate (1 rok) či atletika (2 roky).

O děti se zajímá od 1. ročníku SŠ. Má za sebou 3letou praxi s dětmi na dětských táborech a v hokeji.

‹ zavřít

Simona Králová

Simona Králová

Trenérka
Simona studuje 3. ročník VŠ v oboru Učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogika. Aktivně se věnuje jak letním, tak i zimním sportům, přičemž učí děti lyžovat. 2 roky… číst dále

Simona studuje 3. ročník VŠ v oboru Učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogika. Aktivně se věnuje jak letním, tak i zimním sportům, přičemž učí děti lyžovat. 2 roky hrála závodně badminton a nyní se občas účastní amatérských závodů ve slalomu na lyžích.

‹ zavřít

Kateřina Zrnová

Kateřina Zrnová

Trenérka
Studentka 2. ročníku na Přírodovědecké fakultě obor zeměpis a tělesná výchova. Celý život aktivně sportuji, lednímu hokeji se věnuji už 17 let, kdy jsem vystřídala… číst dále

Studentka 2. ročníku na Přírodovědecké fakultě obor zeměpis a tělesná výchova. Celý život aktivně sportuji, lednímu hokeji se věnuji už 17 let, kdy jsem vystřídala spoustu českých i zahraničních soutěží. Po dobu 7 let jsem oblékala také reprezentační dres.

Co se týče dalších sportů, florbal jsem hrála 6 let a basketbal 3 roky. Momentálně se ráda věnuji lyžování a turistice. Mimo sport ráda cestuji.

Od svých 18 let pracuji s dětmi. V budoucnu bych chtěla být učitelkou na 2. stupni základní školy.

 • Příměstské tábory
 • Trenérka florbalu a ledniho hokeje
 • Instruktorka lyžování

‹ zavřít