Trenéři

Naši trenéři mají zkušenosti nejen s principy tělesné zdatnosti a metodami rozvoje sportovních dovedností, ale především s pedagogickou prací. Sportování s dětmi je baví, rozumí jejich potřebám a dovedou vaše děti pro sport skutečně nadchnout a motivovat.

Michaela Heidlerová

Michaela Heidlerová

Šéftrenérka Telefon: 601 317 958
Jmenuji se Michaela, je mi 33 let a již 9. rokem pracuji jako učitelka 1. stupně na základní škole. Vystudovala jsem všeobecné Gymnázium v Sokolově, dále obor Učitelství… číst dále

Jmenuji se Michaela, je mi 33 let a již 9. rokem pracuji jako učitelka 1. stupně na základní škole. Vystudovala jsem všeobecné Gymnázium v Sokolově, dále obor Učitelství 1. stupně základní školy na univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a následně si rozšířila kvalifikaci o studium Speciální pedagogiky tamtéž. Dlouhá léta jsem hrála 🏀 basketbal za oddíl BK Sokolov.

Práce s dětmi mě velmi baví, jsem přátelská, trpělivá a své svěřence se snažím vždy motivovat pochvalou, příp. odměnou za sebemenší úspěch či pokrok.

‹ zavřít

Mgr. Patrik Zeman

Mgr. Patrik Zeman

Trenér
Zakladatel 🦁 BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů… číst dále

Zakladatel 🦁 BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku.

Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

  • Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP
  • Trenér II. třídy karate
  • Trenér II. třídy fitness a kulturistiky
  • Osobní a kondiční trenér sportovních klubů
  • Trenér v karatistickém oddíle (6 let)
  • Instruktor lyžování a snowboardingu

‹ zavřít

Matouš Bělohlávek

Matouš Bělohlávek

Trenér
Je mi 21 let. Jsem student právnické fakulty UPOL a pedagogické fakulty UJEP. Od svých 10 let se nepřetržitě věnuji veslování, nejdříve jako závodník, později také jako… číst dále

Je mi 21 let. Jsem student právnické fakulty UPOL a pedagogické fakulty UJEP. Od svých 10 let se nepřetržitě věnuji veslování, nejdříve jako závodník, později také jako trenér. Mám několikaleté zkušenosti s trénováním veslování v klubech napříč ČR. Také působím jako učitel na základní škole, kde vyučuji převážně anglický jazyk.

Mezi mé koníčky patří mimo jiné sport všeho druhu. Miluji běh na lyžích, lyžování, cyklistiku, běh a rád si také zahraji týmový sport. Jsem držitelem licence B se specializací na veslování.

‹ zavřít

Bc. Markéta Horejsková

Bc. Markéta Horejsková

Trenérka
Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích, je studentkou vysoké školy v oboru speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Před… číst dále

Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích, je studentkou vysoké školy v oboru speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Před několika lety byla pro své sportovní schopnosti a pedagogické znalosti oslovena kolektivem trenerů oddílu karate, aby vedla přípravku pro nejmenší, ve které děti připravovala v oblasti pohybových schopností a míčových her.

Markéta je velmi vhodnou trenérkou pro BOGI SPORT nejen kvůli svým zkušenostem s trénováním dětí, ale i díky oboru, který vystudovala a dále prohlubuje v oblasti pedagogiky a didaktiky a má mnoho praxe z mateřských škol.

Markéta byla dlouholetou hráčkou basketbalu.

  • Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích
  • Studentka vysoké školy v oboru Speciální pedagogiky – intervence, UJEP
  • Trenérka dětské všesportovní přípravky karate
  • Kurz první pomoci

‹ zavřít