Olomouc

Všeobecná sportovní přípravka pro děti od 4 do 7 let pro školní rok 2024/2025. Trénujeme každé úterý a středu v tělocvičně ZŠ Vejdovského v Olomouci-Hejčíně s využitím venkovních sportovních areálů.

Skupina Věk Kdy Kde Kapacita
Skupina A 4 — 7 let ÚT 17.00 — 18.00 +
ST 16.00 — 17.00
ZŠ Vejdovského Volná místa: 30

Přihlas se jako náhradník, i když je kapacita naplněna. Rádi s vámi zůstaneme v kontaktu a dáme vám ihned vědět, když se uvolní místo ve skupině, o kterou máte zájem!

Přihláška

Trénujeme každé úterý a čtvrtek v tělocvičně ZŠ Vejdovského v Olomouci-Hejčíně. V místě je možnost využití venkovních sportovních areálů.

ZŠ prof. V. Vejdovského, Tomkova 42, Olomouc-Hejčín

Otázky a odpovědi

Přípravku mohou navštěvovat děti ve věku od 4 let do 7 let.

Na trénink sportovní dětské přípravky stačí sportovní oblečení, sportovní obuv a láhev s pitím.

Své dítě přihlásíte vyplněním přihlašovacího formuláře. Dokumenty, které dostanete obratem do svého e-mailu, nebo si je stáhnete na této stránce dole, mohou být odevzdány buď elektronicky přes e-mail info@bogi-sport.cz, nebo fyzicky přímo na tréninku.

První týden cvičení je zdarma (tzv. na zkoušku), od druhého týdne se již platí. Lze uhradit buď pololetní či celoroční příspěvek. Během celé sportovní přípravky platíte pouze členský příspěvek! Instrukce pro platbu obdržíte e-mailem, nebo je naleznete v našem ceníku.

Michaela Heidlerová
Michaela Heidlerová
Mgr. Patrik Zeman
Mgr. Patrik Zeman
Matouš Bělohlávek
Matouš Bělohlávek
Bc. Markéta Horejsková
Bc. Markéta Horejsková
Všichni trenéři

Přihláška do přípravky Olomouc

Přihláška je nezávazná. Po odeslání formuláře vám zavolá Patrik Zeman z čísla 724 918 604 a domluví s vámi termíny zkušebního tréninku. Všechny informace a dokumenty potřebné pro následné dokončení registrace dostanete obratem do svého e-mailu. Těšíme se na vás!

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

  Chcete se na něco zeptat? Pište na info@bogi-sport.cz nebo použijte kontaktní formulář.

  Michaela Heidlerová

  Záležitosti střediska Olomouc můžete řešit s naším šéftrenérem 😎
  MICHAELA HEIDLEROVÁ, šéftrenérka
  Telefon: +420 601 317 958

  Dokumenty ke stažení

  Pro dokončení registrace do přípravky vyplňte tyto dokumenty (po odeslání formuláře je naleznete také ve svém e-mailu). Podepsané dokumenty mohou být odevzdány buď fyzicky přímo trenérovi, nebo elektronicky na info@bogi-sport.cz.