BOGI SUMMER CAMP

Pro děti ve věku 6 — 14 let pořádáme v červenci 2023 ve sportovním středisku Zákupy u České Lípy sedmidenní letní 🦁 BOGI SUMMER CAMP s bohatým sportovním i doprovodným programem. Neváhejte s registrací, počet míst je omezen! Cena za sedm dnů je 6 500 Kč.

Na 🦁 SUMMER CAMPU je pro děti připravený bohatý sportovní i doprovodný program. Sportovní komplex Zákupy nabízí dvě tělocvičny, atletickou dráhu, fotbalové a basketbalové hřiště a hřiště s umělou trávou. Všechna sportoviště využijeme! Děti jsou rozděleny do 3 skupin a ke každé přiřazeni 2 — 3 trenéři, kteří se jim věnují celý týden. Každá skupina má přesně stanovený harmonogram.

Mimo sportovní aktivity jsou pro děti připraveny další akce jako výlety do lesa, koupaliště, táborák či diskotéka. Celý BOGI letní tábor je pojat zábavnou formou. Bydlíme v budově s kapacitou pro 55 dětí, trenéry a zdravotnice. Stravu zabezpečuje školní jídelna, která je ve stejné budově.

Kde Od Do Věk Kapacita
Sportovní středisko Zákupy 7. 7. 2023 14. 7. 2023 6 — 14 let Volná místa: 9

Přihláška na BOGI SUMMER CAMP

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

    Přihláška je nezávazná. Po odeslání formuláře vám zavolá Patrik Zeman z čísla 724 918 604 a potvrdí termín. Všechny informace a dokumenty potřebné pro následné dokončení registrace dostanete obratem do svého e-mailu. Na letním táboře je dispozici jen 55 míst!

    Případná domluva a více informací u trenéra Patrika Zemana. Budeme se na Vás těšit!

    Dokumenty ke stažení