O BOGI

Jsme jediná přípravka pro děti 4 — 12 let, která není specializovaná na jeden sport. Naší vizí je provést děti několika sporty ⚽ při kterých si osvojí dovednosti získané v každém z nich a budou je dále rozvíjet. Tréninky vede profesionální tým trenérů, kteří jsou specialisté ve svém sportovním odvětví.

Vyber si BOGI středisko a přijď sportovat!

 Všeobecná sportovní přípravka pro děti od 4 do 12 let

Harmonogram je přesně daný již od začátku školního roku. Máme jasně stanoveno, kdy a co budeme v průběhu roku trénovat. Věnujeme se atletice, gymnastice, bojovým sportům, plavání, bruslení, tanci a sportovním hrám jako je házená, fotbal, florbal, basketbal, vybíjená, mini softball a badminton. Formou her si děti osvojí prvotní dovednosti pohybu.

Během tréninků dbáme na správné provedení cviků se zaměřením na zdravotní cvičení. Je to jedna z věcí, která je velmi často opomíjená ve sportovních klubech. Tým trenérů je doplňen o fyzioterapeuta (externista) a specialistu na zdravotní cvičení pro děti.

V průběhu přípravky vám sdělíme jakému sportu by se vaše dítě mohlo dále věnovat, zdali je více týmovým hráčem nebo individualistou a jestli je dále rozvíjet u nás s přesnou specializací na daný sport, nebo navázat spolupraci s konkrétním sportovním klubem či oddílem, kterou rádi zprostředkujeme.

Název klubu vznikl spojením dvou anglických slov BOYS a GIRLS  🧒👧

Co všechno nabízíme

Sportovní přípravka pro děti od 4 do 12 let

Sportovní přípravku vedeme formou zábavy pro děti. Chceme docílit co nejpřesněji koordinovaných pohybů a především dokázat v dětech probudit chuť sportovat. Naše střediska ›

Turnaje a zápasy

Během roku pořádáme pro děti turnaje ve sportech, které v přípravce trénovaly a jejichž pravidla si osvojily. Připraveny jsou dva typy turnajů. V prvním se děti utkají navzájem, tj. pouze v rámci přípravky BOGI. O pořadatelství a rozhodování se postarají trenéři BOGI přípravky.

Druhý typ turnaje slouží k porovnání sil. Tým BOGI se utká s konkrétním specializovaným sportovním klubem. Děti jsou po turnaji náležitě odměněny diplomy, poháry a věcnými dary od sponzorů.

Zdravotní cvičení

Každý trénink zakončujeme zdravotním cvičením. Cvičení je preventivní, ale i terapeutické. Pokud například sledujete na svém dítěti, že má odstáté lopatky či ploché nohy nebo je jednostranně sportovně přetížené, bude pro něj zdravotní cvičení ideální.

Příměstské a letní tábory

Příměstské tábory začínají vždy ráno a končí v odpoledních hodinách. Náplní jsou celodenní sportovní aktivity v podobě her, zdravotního cvičení, miniturnajů a zápasů. Součástí je vyhlášení a ocenění disciplín. Během tábora probíhá výuka anglického jazyka. Více o BOGI táborech ›

Individuální přístup

O vaše dítě se starají profesionální a zkušení trenéři z několika sportovních oblastí. U každého dítěte je rozvíjen a podporován jeho individuální pohybový potenciál.

Profesionální tým

Členové našeho týmu jsou specialisté ve svém oboru. Mají dlouholeté zkušenosti a kladný vztah k dětem. Naši hlavní trenéři absolvovali vysokoškolské studium v oboru tělovýchovy a sportu či v jiném pedagogickém směru.

Vyber si BOGI středisko a přijď sportovat! První trénink je ZDARMA — na zkoušku.

Přihlaste se

Vyber si BOGI středisko a přijď sportovat!
Trenéři Patrik Zeman a Pavel Caitaml

„Tělocvikáři z Ústecka: Opravdu každý sport vychází z atletiky a gymnastiky“ — jak znovu naučit děti přirozeně se hýbat 🏃‍♀️🏃‍♂️🏃 a mít z toho radost, vysvětlují 🦁 BOGI trenéři Patrik a Pavel.

👉 Velký rozhovor s BOGI trenéry na iDNES.cz

Mgr. Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTu

Nejdůležitější je, aby sport děti bavil a dokázal v nich probudit chuť sportovat. Proto je každý trénink koncipován formou zábavy.

Mgr. Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTu
★★★★★
Pokud chcete všestranné sportovní vyžití pro své děťátko, navíc podávané opravdu zábavnou formou, zvolte BOGI.
— Helena
★★★★★
Naprosto profesionální přístup, trenéři, co se naplno věnují dětem. Děti je milují a já před všemi smekám.
— Marcela, Ústí nad Labem
★★★★★
Bogi sport je pro děti to nejlepší, co může být 👌 Dcera na bogi chodí hrozně ráda. Investice, která se opravdu vyplatí.
— Jiřka
★★★★★
Doporučuji, nejen sport, ale i zábava 👍 Syn je nadšený 😊
— Lucie
★★★★★
Doporučuji BOGI SPORT 🤩🤩🤩🤩🤩
— Lena, Most
★★★★★
Super organizace a lidé, co to organizují
— Lenka, Děčín
★★★★★
Musím doporučit 🙂 Skvělý přístup, profesionalita, zábava a tréninky se vším všudy, děti se učí užitečné dovednosti a učí se je pohybově správně.
— Šárka, Praha 11
★★★★★
BOGI SPORT dělá super akce a aktivity pro děti ve spoustě měst po celé ČR. Za nás můžu říct, že jsou to pro děti skvěle uložené peníze. Už ať Vilík běhá taky, ať může začít 🤣
— Roman
★★★★★
Moc se mi líbí přístup trenérů/trenérek, vědí, co dělají a dceru to neskutečně baví.
— Šárka

Zdroj: facebook.com/BOGISPORTklub

Máte rádi BOGI? Přidejte nám hodnocení i na Google ⭐⭐⭐⭐⭐ Děkujeme! ❤

Vyber si BOGI středisko a přijď sportovat! První trénink je ZDARMA — na zkoušku.

Přihlaste se