Trenéři

Naši trenéři mají zkušenosti nejen s principy tělesné zdatnosti a metodami rozvoje sportovních dovedností, ale především s pedagogickou prací. Sportování s dětmi je baví, rozumí jejich potřebám a dovedou vaše děti pro sport skutečně nadchnout a motivovat.

Mgr. Pavel Prchal

Mgr. Pavel Prchal

Šéftrenér Telefon: 724 310 006
Pavel je studentem 3. ročníku v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova. V mládí dělal bicross, karate a hlavně atletiku. V atletice byl ještě jako mladší žák vítězem… číst dále

Pavel je studentem 3. ročníku v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova. V mládí dělal bicross, karate a hlavně atletiku. V atletice byl ještě jako mladší žák vítězem olympiády dětí a mládeže na 60 m překážek s rekordem olympiády. Byl 3. na MČR v dorostu na 200 m překážek, dostal se do dorostenecké reprezentace a na mezistátním utkání v Budapešti skončil 4. na 300 m překážek. Několikrát byl 4. a 5. na mistrovství ČR jak na vícebojích, tak v sólo disciplínách, jako je skok o tyči.

Má trenérskou licenci na atletiku do staršího žactva. Děti trénuje již 6 let.

 • Student VŠ v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova, UJEP
 • Trenérská licence atletika

‹ zavřít

Mgr. Patrik Zeman

Mgr. Patrik Zeman

Trenér
Zakladatel 🦁 BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů… číst dále

Zakladatel 🦁 BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku.

Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

 • Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP
 • Trenér II. třídy karate
 • Trenér II. třídy fitness a kulturistiky
 • Osobní a kondiční trenér sportovních klubů
 • Trenér v karatistickém oddíle (6 let)
 • Instruktor lyžování a snowboardingu

‹ zavřít

Bc. Anna-Marie Wagnerová

Bc. Anna-Marie Wagnerová

Trenérka
Anna-Marie je porodní asistentka, studovala obor Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku… číst dále

Anna-Marie je porodní asistentka, studovala obor Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase – kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu.

Anička působí v BOGI především jako zdravotnice, trenérka a lektorka angličtiny na příměstských táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty.

 • Porodní asistentka, FZS UJEP
 • Mistryně repubiky v karate
 • Hráčka basketbalu
 • Certifikát C1 anglický jazyk

‹ zavřít

Mgr. Pavel Caitaml

Mgr. Pavel Caitaml

Trenér
Pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně… číst dále

Pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně hraje fotbal, kde prošel fotbalovými týmy, jako jsou FK Ústí nad Labem, ASK Lovosice, TJ Krupka, kde za tyto týmy hrál nejvyšší české fotbalové soutěže.

Dlouhodobě se zajímá o problematiku strečinku a kloubní pohyblivosti, zhotovil na toto téma jak bakalářskou, tak diplomovou práci. Mimo jiné absolvoval školení první pomoci u dětí a adolescentů v roce 2019. Také se zúčastnil dvoutýdenní zahraniční stáže jako pedagog žáků. Je fotbalový trenér mládeže a dětí. Má rád všechny sporty a dobrý kolektiv s nadšenými sportovci.

 • Pedagog Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy Ústí nad Labem
 • Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP
 • Trenér fotbalové mládeže a dětí

‹ zavřít

Venuše Žitná

Venuše Žitná

Trenérka
Jmenuji se Venuše Žitná a jsem studentkou UJEP ve 3. ročníku v oboru Všeobecné ošetřovatelství a zároveň v 1. ročníku zdravotnického záchranáře. Od mládí se věnuji… číst dále

Jmenuji se Venuše Žitná a jsem studentkou UJEP ve 3. ročníku v oboru Všeobecné ošetřovatelství a zároveň v 1. ročníku zdravotnického záchranáře.

Od mládí se věnuji atletice, dříve jako vícebojařka, teď převážně jako vrhač/oštěpař. Byla jsem 1. na MČR žen do 22 let v hodu oštěpem, 3. na MČR dorostu v překážkách a 3. na MČR dorostu ve vrhu koulí. V roce 2018 jsem se dostala na dorostenecké mezistátní utkání v Krakově v Polsku v hodu oštěpem.

Mám trenérskou licenci na atletiku do staršího žactva. Děti trénuji již několik let.

‹ zavřít

Elizabeth Lívařová

Elizabeth Lívařová

Trenérka
Studentka Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, obor Regionální rozvoj a veřejná správa. Od 4 let se věnuje krasobruslení, ve kterém sklidila jako závodnice mnoho úspěchů… číst dále

Studentka Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, obor Regionální rozvoj a veřejná správa. Od 4 let se věnuje krasobruslení, ve kterém sklidila jako závodnice mnoho úspěchů. Dalším zájmem, kterému se aktivně věnuje je balet. V současné době je trenérkou v Ústeckém krasobruslařském klubu a trenérkou v HC Slovan Ústí nad Labem.

Praxi v práci s dětmi získala nejen jako trenér při tréninkových jednotkách, ale také při letních krasobruslařských soustředěních. Mezi její zájmy patří mimo bruslení také lyžování, in-line bruslení a tanec.

 • Trenér krasobruslení III. třídy, Licence C
 • Trenér hokeje – Licence C a mládež
 • Certifikovaný kurz první pomoci
 • Člen technického panelu pro krasobruslení

‹ zavřít

Tereza Jedličková

Tereza Jedličková

Trenérka
Tereza je studentkou 2. ročníku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem oboru Učitelství pro první stupeň ZŠ. Vystudovala střední pedagogickou školu… číst dále

Tereza je studentkou 2. ročníku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem oboru Učitelství pro první stupeň ZŠ. Vystudovala střední pedagogickou školu v Teplicích. Od malička se věnovala různým sportům jako například fotbal (4 roky), basketbal (3 roky) a badminton (4 roky).

O děti se zajímá už od 1. ročníku střední školy. Má za sebou 5letou praxi s dětmi na dětských táborech, ve školce a družině.

‹ zavřít

Mgr. Stanislav Fišer

Mgr. Stanislav Fišer

Trenér
Pedagog na základní škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 6 let aktivně… číst dále

Pedagog na základní škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 6 let aktivně hraje fotbal, kde prošel fotbalovými týmy, jako jsou FK Teplice, FK Ústí nad Labem, TJ Krupka, TJ Sokol Srbice, kde za tyto týmy hrál nejvyšší české fotbalové soutěže.

V posledních letech se rád věnuje veškerým sportovním aktivitám – fitness, tenis, běžecké lyžování, cyklistika.

 • Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP
 • Instruktor lyžování a snowboardingu
 • Instruktor vodní turistiky
 • Trenér fotbalové mládeže a dětí

‹ zavřít

Mgr. Kuba Matys

Mgr. Kuba Matys

Trenér
V dětství vystřídal několik sportů a nakonec zakotvil u fotbalu, který i trénoval od nejmenších po mladší žáky a to v FK Teplice a Ústí nad Labem. Má vystudovanou… číst dále

V dětství vystřídal několik sportů a nakonec zakotvil u fotbalu, který i trénoval od nejmenších po mladší žáky a to v FK Teplice a Ústí nad Labem. Má vystudovanou tělesnou výchovu a společenské vědy a již sedm let předává své znalosti a dovednosti na ZŠ Dubí 1.

Z vrcholového sportu odešel proto, že smysl pohybu začal vidět jinde, a to hlavně ve zdraví a zábavě, bez tlaku na výkon, a takto se snaží vést hodiny tělocviku i tréninky BOGI.

 • Vystudoval TV a společenské vědy
 • Dlouholetý trenér žákovského fotbalu
 • Učitel na ZŠ Dubí

‹ zavřít

Nicola Jedličková

Nicola Jedličková

Trenérka
Ahoj, jmenuji se Nicola a jsem studentkou 3. ročníku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, kde studuji obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ se speciální… číst dále

Ahoj, jmenuji se Nicola a jsem studentkou 3. ročníku na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, kde studuji obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ se speciální pedagogikou. Od malička se věnuji různým sportům – fotbal (4 roky), basketbal (3 roky), mažoretky (2 roky) či badminton (4 roky).

Mám za sebou 5letou praxi s dětmi ve školce, družině či na příměstských táborech.

‹ zavřít

Adrien Xerxa

Adrien Xerxa

Trenér
Ahoj, jmenuji se Adrien. Jsem studentem 4. ročníku střední zdravotnické školy v Mostě. Plavu téměř celý život. Hrál jsem také házenou (3 roky) a basketbal (4 roky). Od… číst dále

Ahoj, jmenuji se Adrien. Jsem studentem 4. ročníku střední zdravotnické školy v Mostě. Plavu téměř celý život. Hrál jsem také házenou (3 roky) a basketbal (4 roky). Od roku 2020 se snažím předávat své plavecké zkušenosti dál. Stále se považuji za trenérského začátečníka, ale moc mě to baví a doufám, že vás to bude bavit také.

‹ zavřít

Simona Králová

Simona Králová

Trenérka
Simona studuje 3. ročník VŠ v oboru Učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogika. Aktivně se věnuje jak letním, tak i zimním sportům, přičemž učí děti lyžovat. 2 roky… číst dále

Simona studuje 3. ročník VŠ v oboru Učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogika. Aktivně se věnuje jak letním, tak i zimním sportům, přičemž učí děti lyžovat. 2 roky hrála závodně badminton a nyní se občas účastní amatérských závodů ve slalomu na lyžích.

‹ zavřít

Ivana Korbová

Ivana Korbová

Trenérka
Pomocný trenér na BOGI trénincích. Studentka Gymnázie a Střední průmyslové školy Duchcov. Od malička se věnuji různým sportům a sportovním aktivitám. 5 let jsem se… číst dále

Pomocný trenér na BOGI trénincích. Studentka Gymnázie a Střední průmyslové školy Duchcov. Od malička se věnuji různým sportům a sportovním aktivitám. 5 let jsem se věnovala sportovnímu cheerleadingu v Teplicích, 2 roky atletice a tancování v DDM Dům dětí a mládeže. Také se vyznám v gymnastice a v zimě se naplno věnuji jízdě na snowboardu a lyžích.

‹ zavřít