Trenéři

Naši trenéři mají zkušenosti nejen s principy tělesné zdatnosti a metodami rozvoje sportovních dovedností, ale především s pedagogickou prací. Sportování s dětmi je baví, rozumí jejich potřebám a dovedou vaše děti pro sport skutečně nadchnout a motivovat.

Michaela Suchá

Michaela Suchá

Šéftrenérka Telefon: 728 464 938
Michaela je šéftrenérkou v našem středisku v Praze na Budějovické.

Michaela je šéftrenérkou v našem středisku v Praze na Budějovické.

‹ zavřít

Mgr. Patrik Zeman

Mgr. Patrik Zeman

Trenér
Zakladatel 🦁 BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů… číst dále

Zakladatel 🦁 BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku.

Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

 • Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP
 • Trenér II. třídy karate
 • Trenér II. třídy fitness a kulturistiky
 • Osobní a kondiční trenér sportovních klubů
 • Trenér v karatistickém oddíle (6 let)
 • Instruktor lyžování a snowboardingu

‹ zavřít

Bc. Anna-Marie Wagnerová

Bc. Anna-Marie Wagnerová

Trenérka
Anna-Marie je porodní asistentka, studovala obor Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku… číst dále

Anna-Marie je porodní asistentka, studovala obor Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase – kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu.

Anička působí v BOGI především jako zdravotnice, trenérka a lektorka angličtiny na příměstských táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty.

 • Porodní asistentka, FZS UJEP
 • Mistryně repubiky v karate
 • Hráčka basketbalu
 • Certifikát C1 anglický jazyk

‹ zavřít

Mgr. Pavel Caitaml

Mgr. Pavel Caitaml

Trenér
Pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně… číst dále

Pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně hraje fotbal, kde prošel fotbalovými týmy, jako jsou FK Ústí nad Labem, ASK Lovosice, TJ Krupka, kde za tyto týmy hrál nejvyšší české fotbalové soutěže.

Dlouhodobě se zajímá o problematiku strečinku a kloubní pohyblivosti, zhotovil na toto téma jak bakalářskou, tak diplomovou práci. Mimo jiné absolvoval školení první pomoci u dětí a adolescentů v roce 2019. Také se zúčastnil dvoutýdenní zahraniční stáže jako pedagog žáků. Je fotbalový trenér mládeže a dětí. Má rád všechny sporty a dobrý kolektiv s nadšenými sportovci.

 • Pedagog Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy Ústí nad Labem
 • Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP
 • Trenér fotbalové mládeže a dětí

‹ zavřít

Anna Korbová

Anna Korbová

Trenérka
Studentka druhého ročníku fakulty humanitních studií v oboru sociologie. Od malička se věnovala sportu obecně a od 15 let atletice, především běhu na 400 m, v posledních… číst dále

Studentka druhého ročníku fakulty humanitních studií v oboru sociologie. Od malička se věnovala sportu obecně a od 15 let atletice, především běhu na 400 m, v posledních 4 letech na profesionální úrovni.

Má za sebou 6 let trenérské praxe s atletickou přípravkou. Proto se na trénincích soustředí hlavně na tuto část a na část s protahováním.

 • Profesionální čtvrtkařka
 • Šestiletá trenérská praxe

‹ zavřít

Kateřina Šilerová

Kateřina Šilerová

Trenérka
Kateřina je studentkou bakalářského oboru Teritoriální studia na Univerzitě Karlově. V dětství si vyzkoušela street dance a taekwondo, v kterém se stala několikrát… číst dále

Kateřina je studentkou bakalářského oboru Teritoriální studia na Univerzitě Karlově. V dětství si vyzkoušela street dance a taekwondo, v kterém se stala několikrát vicemistryní České republiky.

Především se ale již 9 let věnuje atletice, konkrétně 400 m překážek, trojskoku a skoku dalekému. Mezi její největší úspěchy patří 5. místo na MČR dorostu a 8. místo mezi ženami.

Před dvěma roky získala trenérskou licenci pro kategorii žactva a celkově děti trénuje již 4. rokem.

 • Studentka UK v oboru Teritoriální studia
 • Atletická trenérské licence pro žactvo

‹ zavřít