Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenérka

Anna-Marie Wagnerová

Anna-Marie Wagnerová je studentka oboru Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase - kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu. Anička působí v BOGI především jako trenérka a lektorka angličtiny na příměstkých táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty

Znalosti a vzdělání

Studentka oboru Porodní asistence, FZS UJEP

Mistryně repubiky v karate

Hráčka basketbalu

Certifikát C1 anglický jazyk

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Lounech

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér

Certifikovaný sportovní masér

Trenér zdravotního cvičení 

Trenérka

Mgr. Marcela Rulfová

Marcela Rulfová, dlouholetá zkušená pedagožka na základní škole, která vyučuje děti na 1. stupni, je nedílnou součástí našeho týmu, a to sice jako zdravotnice. Má nespočet zkušeností a osvědčení. Kromě učitelské praxe má sama malé děti, které také budou navštěvovat BOGI SPORT. Věříme, že u ní, jako u dětské zdravotnice, budou děti v těch nejlepších rukou.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka v oboru pedagogiky pro 1. stupeň, UJEP Studentka VŠ ve studijním oboru

Zdravotnický záchranář

Kurz první pomoci

Zdravotnický kurz

Zdravotník zotavovacích akcí  

Trenér

Mgr. Jan Jirotka

Jan Jirotka je pedagogem na zákadní škole, kde vyučuje především tělocvik. Vystudoval obor tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, kde získal magisterský titul. Věnuje se trénování florbalu, hokeje a tenisu, získal trenérskou a rozhodcovskou licenci ve florbale a působil jako trenér dorostu a juniorů florbalu v Lovosicích, tudíž má bohaté zkušenosti s trénováním a vedením týmu.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolvent v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Trenérská a rozhodcovská licence - florbal

Pedagog na ZŠ v Litoměřicích

Trenérka

Bc. Markéta Horejsková

Markéta Horejsková, absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích, je studentkou vysoké školy v oboru speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Před několika lety byla pro své sportovní schopnosti a pedagogické znalosti oslovena kolektivem trenerů oddílu karate, aby vedla přípravku pro nejmenší, ve které děti připravovala v oblasti pohybových schopností a míčových her. Markéta je velmi vhodnou trenérkou pro BOGI SPORT nejen kvůli svým zkušenostem s trénováním dětí, ale i díky oboru, který vystudovala a dále prohlubuje v oblasti pedagogiky a didaktiky a má mnoho praxe z mateřských škol. Markéta byla dlouholetou hráčkou basketbalu.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích

Studentka vysoké školy v oboru Speciální pedagogiky - intervence, UJEP

Trenérka dětské všesportovní přípravky karate

Kurz první pomoci

Trenér

Ing. Jan David

Jan David je bývalý hokejový hráč. Hokeji se věnoval od dětství a působil v juniorské extralize. Studoval na Vysoké škole chemicko-technologické, kde získal titul inženýr. Nyní rekreačně hraje florbal a golf. Jeho kladný vztah k dětem je samozřejmý, sám má dvě malé děti.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Bývalý hráč extraligy v hokeji (junioři)

Studium na VŠCHT

Trenérka

Tereza Koskubová

Tereza Koskubová, studentka učitelství pro 1. stupeň základních škol a speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, je absolventkou Pedagogického lycea v Litoměřicích, kde splnila kurz první pomoc a mnoho praxí na 1. a 2. stupni. 6 let dělala karate a poté 3 roky atletiku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka Pedagogického lycea v Litoměřicích

Studentka vysoké školy v oboru Speciální pedagogiky - intervence, UJEP

Kurz první pomoci

Trenér

Radoslav Miler

Radoslav Miler je zkušený trenér házené od roku 1984 a vlastní nejvyšší trenérskou licenci A z Univerzity Karlovy. Do roku 2000 byl profesionálním hráčem nejen zde v Česku v extralize, ale i v německém Zwönitz. Vzhledem ke svým mnohaletým zkušenostem bude Radoslav nepostradatelným trenérem míčových her a všeobecné sportovní přípravy.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérská licence v házené A, UK

Profesionální hráč házené

Trenérka

Bc. Denisa Beerová

Od 6 let jsem závodně plavala, později jsem přidala volejbal, který pak vytěsnil ostatní sporty. Nastupovala jsem za kadetky a juniorky 1. ligu SKP Ústí n/L. 3 roky jsem hrála za ženy 2. ligu v Liberci a po mateřské dovolené jsem se vrátila zpět do Ústí, kde hraji 2. ligu. Většinu svého volného času jsem trávila na sjezdovkách a věnovala se lyžování a snowboardingu. Sport mě doprovází na každém mém kroku a baví mě.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolvent speciální pedagogiky, UJEP


Trenér

Filip Prošek

Filip Prošek je fotbalový trenér působící v týmu Asocicace sportovních klubů Lovosice z.s. Jako hlavní trenér starších žáků. Dříve působil v týmu SK Sokol Brozany na pozici trenéra starší přípravky, má zkušenost s trénováním minipřípravky a dalších věkových kategorií. Na okresním fotbalovém svazu Litoměřice je na pozici předsedy Komise mládeže a je člen Sportovně technické komise. V minulosti hrál fotbal za týmy: Sokol Černiv, SK Roudnice nad Labem, FK Libochovice. Působil i jako fotbalový rozhodčí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérská licence UEFA B

Trenérka

Patricie Faustová

Třetím rokem studuju střední pedagogickou školu v Litoměřicích, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V rámci školy mám praxi s dětmi. Devět let jsem se věnovala gymnastice a ve volném čase se věnuju turistice a cyklistice.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Studentka oboru předškolní a mimoškolní pedagogiky

Úspěchy v gymnastice na národní scéně

Trenér

Miroslav Otta

Miroslav Otta je odchovanec lovosického fotbalového klubu. V hráčské kariéře prošel týmy Sokol Brozany, VOŠ a SOŠ Roudnice, v dospělosti nastupoval za týmy Milešova, Hrobců a poté se vrátil do rodných Lovosic. V současné době už se věnuje pouze pozici hlavního trenéra žákovských kategorií FK ASK Lovosice. Je držitelem trenérské Licence UEFA C. Působil i jako fotbalový rozhodčí. Mezi jeho záliby patří celkově sport, je velký fanoušek lovosické házené. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérská Licence UEFA C 

Licence fotbalového rozhodčího

Trenérka

Tereza Hrdličková

Vystudovala jsem 4 letý obor ekonomického zaměření. Od 6 let se věnuji krasobruslení, ve kterém jsem získala mnoho úspěchů v celorepublikových soutěží. Spolu s krasobruslenim jsem dělala kickbox a hrála fotbal. V současné době jsem trenérkou v Roudnickém krasobruslařském klubu a to již 6 rokem. Praxi s dětmi jsem získala nejen ze samotných tréninků, ale také při různých soustředění a campech. Mezi moje zájmy patří mimo krasobruslení také, snowboard, in-line bruslení a jízda na koni.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenér krasobruslení III. třídy Licence C

Trenér

Radek Provinský

Radek Provinský je studentem v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od dětství hraje házenou, nyní působí v extralize v týmu Lovci Lovosice (bohužel je dočasně indisponován kvůli zraněni). Během svého hráčského působení byl vyhlášen nejlepším hráčem ligy. Ve volném čase hraje basketbal a volejbal. Dále se hodně věnuje kondičnímu cvičení a posilování s vlastní vahou. Ve volném čase rád jezdí na kole, plave a navštěvuje přírodu. V BOGI se bude soustředit především na trénování míčových her.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Extraligový hráč házené

Trenérka

Antonie Frieserová

Trenér

Adam Bretfeld

Trenérka

Adéla Stiborová

Adéla Stiborová, studentka na Střední pedagogické škole v Litoměřicích. V dětství vyzkoušela mnoho sportů včetně tenisu, gymnastiky a tancování. Nejdéle, ale zůstala u aerobicu, kterému se aktivně věnuje již 14 let. Také působila jako trenérka zájmového kroužku gymnastiky v Litoměřicích a jako pomocný trenér aerobic clubu DDMUL. Má velice kladný vztah k dětem a jejím cílem je ukázat sport formou zábavy.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ