Tábory

Přihláška na PŘÍMĚSTSKÝ BOGI TÁBOR

Termíny konání: 17. 7. - 21. 7. 2023 a 31. 7. - 4. 8. 2023

Místa konání: Lovosice, Most a Ústí nad Labem

V průběhu tábora bude dětem k dispozici 5 vedoucích a zároveň 2 učitelé anglického jazyka. Výuka bude probíhat vždy v dopoledních hodinách buď ve třídě / přírodě / venku především formou her a zábavných aktivit: v průběhu výuky se zaměříme především na komunikaci v angličtině s dětmi. Odpolední program bude věnován výletům, návštěvě koupaliště či sportovním aktivitám. Vše je závislé na počasí. V poledne bude pro děti připraven oběd a v průběhu celého dne budou mít zajištěný pitný režim a ovoce. V úterý a ve čtvrtek budou celodenní výlety do Mirakula a Českého středohoří, je možné, že návrat bude v pozdějších hodinách. Pokud by tato situace nastala, budete včas informováni. 

Zde máte ke stažení přihlášku, zdravotní způsobilost a bezinfekčnost. Případná domluva a více informací u trenéra Patrik Zemana. Budeme se na Vás těšit!


Přihláška na BOGI SUMMER CAMP

Termín konání: 7. 7. - 14. 7. 2023

Na CAMPU je pro děti připravený bohatý sportovní program i doprovodný program. Sportovní komplex nabízí dvě tělocvičny, atletickou dráhu, fotbalové hřiště, basketbalové hřiště a hřiště s umělou trávou. Všechna sportoviště budeme využívat. Děti budou rozděleny do tří skupin, ke každé skupině budou přiřazeni dva až tři trenéři, kteří se jim budou věnovat po celý týden. Každá skupina bude mít přesně stanovený harmonogram. Mimo sportovní aktivity máme pro děti připraveny další akce jako jsou výlety do lesa, koupaliště, táborák, diskotéku. Celý CAMP bude pojat zábavnou formou. Bydlet se bude v budově s kapacitou pro 55 dětí + trenéři a zdravotnice. Stravu nám bude zabezpečovat školní jídelna, která je ve stejné budově jako ubytovna. 

Zde máte ke stažení přihlášku, zdravotní způsobilost a bezinfekčnost. Je pouze 55 míst! Zúčastnit se mohou děti starší 5 let. Případná domluva a více informací u trenéra Patrika Zemana (724 918 604)