Aktuality

I. Příměstský BOGI tábor 2021 - Lovosice a Ústí nad Labem


BOGI SUMMER CAMP 2021 

Třetí ročník BOGI SUMMER CAMPU, který byl na sedm dní, je úspěšně za námi. Dětem se zde věnoval sedmičlenný tým trenérů, měli jsme výborné sportovní zázemí ve Sportovním středisku Zákupy. Trénovali jsme několik míčových sportů, netradičních sportů, atletiku, gymnastiku a také bojové sporty. Pro děti byli připravovány různé sportovní soutěže a ve večerních hodinách také zábavný program. Samozřejmě nechyběla ani stezka odvahy a dalších plno aktivit v lese. Děkujeme dětem za skvělý týden! Bylo to úžasné.


Sportovní BOGI den v Lovosicích a Ústí nad Labem - 2021

Dne 19. a 20. 6. 2021 proběhl Sportovní BOGI den v Lovosicích a Ústí nad Labem 🦁🤩, touto akcí se vždy loučíme s dětmi! Akce se velice povedla! Mockrát děkujeme všem, kteří dorazili na akci a užili si ji! Přejeme všem krásné prázdniny! Budeme se na Vás těšit v příštím roce! Váš BOGI tým.


ONLINE TRÉNINKOVÉ VIDEA


II. Příměstský BOGI tábor 2020 - Lovosice

V týdnu od 3. do 7. srpna proběhl II. PŘÍMĚSTSKÝ BOGI TÁBOR. Děti se vždy dopoledne učily angličtinu zábavnou formou a osvojily si základní slovíčka a po obědě probíhaly sportovní aktivity a hry. V úterý jsme se vydali na Radobýl za pokladem a ve čtvrtek jsme byli v Mirakulu! Na konci tábora proběhlo vyhlášení soutěže o razítka a každý byl odměněn sladkostí a diplomem za účast. 


I. Příměstský BOGI tábor 2020 - Lovosice

V týdnu od 20. do 24. července proběhl PŘÍMĚSTSKÝ BOGI TÁBOR. Děti se vždy dopoledne učily angličtinu zábavnou formou a osvojily si základní slovíčka a po obědě probíhaly sportovní aktivity a hry. V úterý jsme se vydali na Radobýl za pokladem a ve čtvrtek jsme byli v Mirakulu! Na konci tábora proběhlo vyhlášení soutěže o razítka a každý byl odměněn sladkostí a diplomem za účast. V příštím týdnu proběhne další příměstský BOGI tábor. Už se těšíme!


BOGI SUMMER CAMP 2020

Druhý ročník BOGI SUMMER CAMPU, který byl na sedm dní, je úspěšně za námi. Dětem se zde věnoval sedmičlenný tým trenérů, měli jsme výborné sportovní zázemí ve Sportovním středisku Zákupy. Trénovali jsme několik míčových sportů, netradičních sportů, atletiku, gymnastiku a také bojové sporty. Pro děti byli připravovány různé sportovní soutěže a ve večerních hodinách také zábavný program. Samozřejmě nechyběla ani stezka odvahy a dalších plno aktivit v lese. Děkujeme dětem za skvělý týden! Bylo to úžasné.