Aktuality

SOUTĚŽ 

Představujeme vám naše NOVÉ LOGO jehož součástí je náš maskot lev BOGÍSEK. Jak se vám líbí? 
A to není vše!
Připravili jsme si pro děti SOUTĚŽ. Pokuste se nakreslit naše nové logo, přineste obrázek na trénink nebo vyfoťte a zašlete nám ho, my všechny zveřejníme na naší facebookové stránce. První tři loga, která budou mít nejvíce LAJKŮ vyhrávají a jeho autoři dostanou MIKINU S LOGEM BOGI SPORT a PLYŠOVÉHO LVÍČKA. Obrázky můžete zasílat do 20. 5. Soutěž není určena jen pro děti z BOGI SPORTU. Těšíme se na vaše výkresy!! 


Přihláška na PŘÍMĚSTSKÝ BOGI TÁBOR

Zde máte ke stažení přihlášku, zdravotní způsobilost a bezinfekčnost. Případná domluva a více informací u trenéra Patrik Zemana. Budeme se na Vás těšit!

Přihláška na BOGI SUMMER CAMP

Zde máte ke stažení přihlášku, zdravotní způsobilost a bezinfekčnost. Je pouze 55 míst! Zúčastnit se mohou děti starší 6 let. Případná domluva a více informací u trenéra Patrik Zemana. 


Trénink s maskotem BOGÍSKEM


Přidáváme další fotografie z Vánočního BOGI turnaje - skuina C. Za fotografie děkujeme paní Malířové.


Den před Vánoci, 23. 12., se konal první ročník Vánočního BOGI turnaje, kterého se zúčastnilo 90 dětí spolu s rodiči a trenéry. Děti byly skvělé! Mockrát děkujeme rodičům za jejich podporu a přítomnost na turnaji. Budeme se na Vás těšit v příštím roce! Váš BOGI tým.