Aktuality

ONLINE TRÉNINKOVÉ VIDEA


COVID BEZINFEKČNOST

Zde si můžete stáhnout COVID BEZINFEKČNOST, kterou musíte odevzdat při prvním tréninku na BOGI. 


II. Příměstský BOGI tábor 2020 - Lovosice

V týdnu od 3. do 7. srpna proběhl II. PŘÍMĚSTSKÝ BOGI TÁBOR. Děti se vždy dopoledne učily angličtinu zábavnou formou a osvojily si základní slovíčka a po obědě probíhaly sportovní aktivity a hry. V úterý jsme se vydali na Radobýl za pokladem a ve čtvrtek jsme byli v Mirakulu! Na konci tábora proběhlo vyhlášení soutěže o razítka a každý byl odměněn sladkostí a diplomem za účast. 


I. Příměstský BOGI tábor 2020 - Lovosice

V týdnu od 20. do 24. července proběhl PŘÍMĚSTSKÝ BOGI TÁBOR. Děti se vždy dopoledne učily angličtinu zábavnou formou a osvojily si základní slovíčka a po obědě probíhaly sportovní aktivity a hry. V úterý jsme se vydali na Radobýl za pokladem a ve čtvrtek jsme byli v Mirakulu! Na konci tábora proběhlo vyhlášení soutěže o razítka a každý byl odměněn sladkostí a diplomem za účast. V příštím týdnu proběhne další příměstský BOGI tábor. Už se těšíme!


BOGI SUMMER CAMP 2020

Druhý ročník BOGI SUMMER CAMPU, který byl na sedm dní, je úspěšně za námi. Dětem se zde věnoval sedmičlenný tým trenérů, měli jsme výborné sportovní zázemí ve Sportovním středisku Zákupy. Trénovali jsme několik míčových sportů, netradičních sportů, atletiku, gymnastiku a také bojové sporty. Pro děti byli připravovány různé sportovní soutěže a ve večerních hodinách také zábavný program. Samozřejmě nechyběla ani stezka odvahy a dalších plno aktivit v lese. Děkujeme dětem za skvělý týden! Bylo to úžasné.


Sportovní BOGI den 2020 - Lovosice

Dne 21. 6. proběhl druhý Sportovní BOGI den Lovosicích. Děti prožily dopoledne plné zábavy se svou rodinou. Připraveny pro ně byly nafukovací atrakce, které se velmi líbily. Všem moc děkujeme za skvěle sportovně strávený čas!


Vánoční BOGI turnaj 2019 - Lovosice a Ústí nad Labem

V neděli, 22. 12. proběhl 2. ročník Vánočního BOGI turnaje v Lovosicích. Děti prožily dopoledne plné zábavy a soutěží s trénéry a se svou rodinou. Připraveny pro ně byly odměny, vánoční dárečky a občerstvení (od našich šikovných rodičů) a také nafukovací atrakce. Všem moc děkujeme za skvěle sportovně strávený předvánoční čas!


3. příměstský BOGI tábor

Tento týden proběhl 3. příměstský BOGI tábor, který byl posledním v tomto roce. Všechny tři proběhly úspěšně za spokojenosti dětí, rodičů a trenérů. I tentokrát jsme věnovali hodně času výuce angličtiny, jazykovým hrám a výtvarné tvorbě. Navštívili jsme ZOO, Jump arénu, lovosické koupaliště a ve čtvrtek jsme vyšlápli na Lovoš, kde na děti čekalo hledání sladkého pokladu. Ve volných chvílích jsme sportovaly jak v tělocvičně, tak venku a zdokonalovali jsme si dovednosti míčových her a atletiky. Děkujeme dětem, trenérům a rodičům! Těšíme se na příští rok!


2. příměstský BOGI tábor

22. července zahájila sportovní BOGI přípravka druhý termín příměstského tábora pro děti, který se nesl v podobném duchu jako předchozí termín. Pro děti byla opět připravená výuka anglického jazyka, dále také sportovní program. V úterý jsme navštívili ZOO a Jump arénu. V odpoledních hodinách jsme se přesouvali na koupaliště, abychom se schladili z tropického týdne. Teď nás čeká 3. a zároveň poslední termín příměstského tábora tohoto roku. I tentokrát je pro děti připraven bohatý program. Těšíme se!


BOGI SUMMER CAMP - 2019

První ročník BOGI SUMMER CAMPU, který byl na šest dní, je úspěšně za námi. Dětem se zde věnoval sedmičlenný tým trenérů, měli jsme výborné sportovní zázemí ve Sportovním středisku Zákupy. Trénovali jsme několik míčových sportů, netradičních sportů, atletiku, gymnastiku a také bojové sporty. Pro děti byli připravovány různé sportovní soutěže a ve večerních hodinách také zábavný program.


1. příměstský BOGI tábor

V týdnu od 8. do 12. července proběhl PŘÍMĚSTSKÝ BOGI TÁBOR. Děti se vždy dopoledne učily angličtinu zábavnou formou a osvojily si základní slovíčka a po obědě probíhaly sportovní aktivity a hry. V úterý jsme navštívili Zoo v Ústí nad Labem a Jump arénu, ve čtvrtek jsme se vydali na Lovoš na Cestu za pokladem. Na konci tábora proběhlo vyhlášení soutěže o razítka a každý byl odměněn sladkostí a diplomem za účast. 22. července připravujeme 2. termín, pokud byste se rádi ještě přihlásili, budeme se na Vás těšit! :) 


Sportovní BOGI den - 2019

V sobotu 22. 6. 2019 se v hale CHEMIK a jejím okolí uskutečnil sportovní BOGI den, kterého se zúčastnilo více než 100 dětí. Každý dostal lísteček s mapkou areálu, kde byla vyznačená soutěžní stanoviště. Za splnění dítě dostalo vždy razítko do svého lístečku. Po posbírání všech byl za odměnu umožněn přístup do fun zóny, kde na děti čekaly nafukovací atrakce, trampolíny a střelba ze vzduchovky. Vše proběhlo za slunečného počasí při rodinné atmosféře. Děkujeme všem zúčastněným. BOGI dnem skončily tréninky přípravky pro tento školní rok, těšíme se opět v září!


Trénink s maskotem BOGÍSKEM - 2019


Vánoční BOGI turnaj Lovosice - 2018

Den před Vánoci, 23. 12., se konal první ročník Vánočního BOGI turnaje, kterého se zúčastnilo 90 dětí spolu s rodiči a trenéry. Děti byly skvělé! Mockrát děkujeme rodičům za jejich podporu a přítomnost na turnaji. Budeme se na Vás těšit v příštím roce! Váš BOGI tým.