Celoroční nábor a 3× BOGI SOUTĚŽ 🏆🤸‍♂️

Nábor do BOGI běží celoročně! 😎 Vyber si středisko a přijď mezi nás. Přihláška je nezávazná a první týden je na zkoušku ZDARMA! Teď navíc můžete vyhrát dárečky z BOGI klubového sortimentu.

1. POLOLETNÍ SOUTĚŽ pro nové BOGI sportovce

1. Podej přihlášku do BOGI přípravky. Přihláška je nezávazná a první týden cvičení je ZDARMA. Vyber si středisko a přihlas se, domluvíme termín zkušebního tréninku a přijdeš se podívat, jak to u nás chodí.

2. Na konci pololetí vylosujeme ze všech našich borců, kteří se přihlásili od ledna 2024 a jsou ke dni slosování stále členy BOGI SPORT klubu, 3 výherce, kteří dostanou dárečky z BOGI klubového sortimentu. Výherci budou oznámeni tady i na sociálních sítích.

Přidej se k nám i ty! 🏃‍♀️🏃‍♂️💨 Těšíme se na tebe 😎 První týden je na zkoušku ZDARMA!

Přihlášky celoročně

2. STÁLÁ SOUTĚŽ pro věrné BOGI borce 🏅

1. Stálé soutěže pro BOGI vytrvalce se automaticky účastní všichni nejvěrnější BOGI 💕 srdcaři, kteří chodí k nám do přípravky déle než 1 rok.

2. Na konci roku vylosujeme z největších BOGI vytrvalců 3 výherce, kteří dostanou dárečky z BOGI klubového sortimentu. Jsi ke dni slosování členem BOGI SPORT klubu a chodíš do BOGI v součtu déle, než 12 měsíců? Do soutěže jsi zařazen a stačí si jen počkat na slosování 😎 Výherci budou oznámeni tady i na sociálních sítích.

3. ONLINE SOUTĚŽ pro všechny DOHRÁNO!

ONLINE SOUTĚŽ UŽ SKONČILA A VÝHERCI BYLI VYHLÁŠENI. ALE NEBOJ, MŮŽEŠ SE ZÚČASTNIT PŘÍŠTĚ 😉

1. Soutěže na sociálních sítích BOGI se můžou zúčastnit všichni, nejenom BOGI sporťáci!

2. Jak se zapojit? ✅ Sleduj náš profil. ✅ Dej příspěvku lajk. ✅ Do komentáře označ dva kamarády, kteří by mohli mít zájem o BOGI (nebo rodiče kamarádů). Pak už stačí počkat na slosování 😎 Výherci budou vyhlášeni u příspěvku a o výhercích budeme také informovat v příběhu nebo videem.

3. Soutěž probíhá zároveň na Instagramu, Facebooku a TikToku. Zapojit se můžeš na každé z těchto sociálních sítí, ale jen jednou. Soutěž pořádá a vyhodnocuje BOGI SPORT. Účast v soutěži je dobrovolná bez podmínky být součástí BOGI klubu tj. pro širokou veřejnost na území ČR.

⏳ Soutěž trvá od vyhlášení do soboty 13. dubna 2024.

Hrát na Facebooku Hrát na Instagramu Hrát na TikToku

Celoroční nábor a 3× BOGI SOUTĚŽ 🏆🤸‍♂️
Celoroční nábor a 3×SOUTĚŽ 🏆🤸‍♂️ Přihlas se ještě dnes!

Přidej se k nám i ty!

Přidej se k nám i ty! 🏃‍♀️🏃‍♂️💨 Těšíme se na tebe 😎 První týden je na zkoušku ZDARMA! #ustinadlabem, #teplice, #most, #litomerice, #lovosice, #karlovyvary, #olomouc, #praha

Přihlásit se

Naše střediska najdete zde